Rüya Park Evleri İzmir!

Sümen İnşaat imzası ile yükselen Rüya Park Evleri İzmir Karabağlar'da inşa ediliyor

Rüya Park Evleri İzmir!

Sümen İnşaat imzası ile yükselen Rüya Park Evleri İzmir Karabağlar'da inşa ediliyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen proje 3 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 

48 adet dairenin yer aldığı Rüya Park Evleri satılık daire büyüklükleri 107 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiyor. 2 bloktan oluşan Rüya Park Evleri örnek daireleri hazır durumda. 

Açık otopark, güvenlik, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve merkezi uydu sistemi gibi özelliklerin yer aldığı Rüya Park Evleri dairelerinde ise alarm sistemleri, ebeveyn banyosu, ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer gibi özellikler bulunuyor. 

Rüya Park Evleri fiyatları ise 220 bin lira ile 280 bin lira arasında değişiyor. Rüya PArk Evleri projesinden konut sahibi olmak isteyenler ise banka kredisi kullanabiliyor. Rüya Park Evleri kiralarının 700 liradan başlaması bekleniyor. 

İzmir Karabağlar'da hayata geçirilen proje Yeşillik Caddesi ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Ticari ünitelerin de yer aldığı Rüya Park Evleri havaalanına ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Rüya Park Evleri adres bilgisi : 5759/4 Sokak No: 1 Karabağlar - İzmir
Rüya Park Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 264 02 22 
Web adresi : ruyaparkevleri.com
E-posta adresi : info@sumeninsaat.com.tr

"Rüya Park Evleri İzmir!" Başlıklı Haberin Galerisi

Rüya Park Evleri İzmir!

Rüya Park Evleri İzmir!

Rüya Park Evleri İzmir!

Rüya Park Evleri İzmir!

Firma Bilgisi: Sümen Inşaat
Proje Bilgisi: Rüya Park Evleri