Rüya Park Evleri Karabağlar!

Sümen İnşaat güvencesi ile inşa edilen Rüya Park Evleri Karabağlar İzmir'de yükseliyor

Rüya Park Evleri Karabağlar!

Sümen İnşaat güvencesi ile inşa edilen Rüya Park Evleri Karabağlar İzmir'de yükseliyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen proje 3 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. 48 adet daireden meydana gelen Rüya Park Evleri satılık daire alanları 107 ila 132 metrekare arasında değişiyor. Örnek dairesi hazır durumda olan Rüya Park Evleri 2 bloktan oluşuyor. 

Açık otopark, güvenlik, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik ve merkezi uydu sistemi gibi ayrıcalıkların bulunduğu Rüya Park Evleri daireleri alarm sistemleri, ebeveyn banyosu, ankastre beyaz eşya, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer gibi özellikler yer alıyor. 

Rüya Park Evleri İzmir fiyatlarının 220 bin lira ile 280 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Rüya Park Evleri kiralık daire fiyatlarının ise 700 liradan başlaması bekleniyor. 

İzmir Karabağlar'da yükselen proje Yeşillik Caddesi ve otobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyo. Ticari ünitelerin de yer aldığı Rüya Park Evleri havaalanına ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Rüya Park Evleri adres bilgisi : 5759/4 Sokak No: 1 Karabağlar - İzmir
Rüya Park Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0232 264 02 22 
Web adresi : ruyaparkevleri.com
E-posta adresi : info@sumeninsaat.com.tr

"Rüya Park Evleri Karabağlar!" Başlıklı Haberin Galerisi

Rüya Park Evleri Karabağlar!

Rüya Park Evleri Karabağlar!

Rüya Park Evleri Karabağlar!

Rüya Park Evleri Karabağlar!

Firma Bilgisi: Sümen Inşaat
Proje Bilgisi: Rüya Park Evleri