Rüzgara teslim proje sonbaharda açılıyor

Erkanlı Grup’un Ankara İncek’te inşa ettiği ve ortak alan elektrik ihtiyacının rüzgar enerjisinden sağlanacağı Monza Rezidans projesinde yaşam sonbaharda başlıyor. Projede daire fiyatları 220 bin TL’den başlıyor

Rüzgara teslim proje sonbaharda açılıyor

6 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Ankara İncek’te Erkanlı Grup imzası taşıyan Erkanlı Monza Rezidans projesinde 2014 sonbaharda hayat başlıyor. Ortak alanların elektriği rüzgâr enerjisinden sağlanacak olan projeden yatırım yapan tüketiciler yüzde 1’lik KDV avantajından da yararlanıyor.

120 ay vade 0,81 banka faiz oranı ile 2.612 TL sabit aylık ödemesi, hemen tapu ve  Kasım ayı teslim tarihi avantajı ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Monza Rezidans’ta toplam 108 daire yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks konut seçeneklerinin bulunduğu proje göl manzarasıyla da dikkat çekiyor.

Şimdiye kadar yüzde 76’lik bir bölümünün satıldığı Monza Rezidans ‘ta kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor. Rezidans projesinde daire fiyatları ise 220 bin TL’den başlıyor. Çankaya’ya 10 km mesafede, toplam 35 milyon TL’lik yatırımla hayat bulan proje, rüzgâr enerjisiyle daire sahiplerinin ortak alan giderlerini en aza indiriyor.