Safi Gayrimenkul projeleri nerede?

Safi Gayrimenkul Kardal'daki Safi Espadon Residence'de sona yaklaşırken Beyoğlu'nda da otel projeleri gerçekleştirmeyi planlıyor. Peki Safi Gayrimenkul projeleri nerede?

Safi Gayrimenkul projeleri nerede?

emlakwebtv

Safi Gayrimenkul Kartal’daki projelerinin yanı sıra, Dolapdere’de yer alan arsalarında apart otel ve residence projelerini de hayata geçirmeyi planlıyor. Projenin 2014 yılında başlaması planlanıyor. 140 odalı apart otel projesi için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Safi Gayrimenkul’ün otel projesinde bir fitness ve spa merkezi de yer alacak. Sekiz katlı otel projesi, mimarisi, dış cephesi, alt bölümdeki mağaza ve ticari alanları ile bölgeye prestij getirecek bir proje olacaktır. Otel işletmeciliği ile ilgili olarak Amerikalı ve Avrupalı firmalar ile görüşmelerine devam eden Safi Gayrimenkul, marka bir otel işletme firmasını Türkiye pazarına tanıtmayı da hedefliyor.

Safi Espadon Residence, Safi Gayrimenkul projeleri içinde sona yaklaşan proje olarak dikkat çekiyor
3 blok olarak yükselen Safi Espadon Residence Safi Gayrimenkul tarafından Kartal'da hayata geçiriliyor. 11 ticari ünite ve toplam 136 konutun yer aldığı Safi Espadon projesinde rezidans yüksekliği 101 metre. 
3 bodrum kat, zemin kat ev 19 daire katı şeklinde yükselen Safi Espadon'da tüm daireler Marmara Denizi ve Adalar manzarasına sahip. 

Dome Mimarlık tarafından tasarlanan projede stüdyo 1+1, 1,5+1 ve 2+1 olmak üzere farklı daire tipleri mevcut. Diğer projelerden farklı olarak stüdyo dairelerin oldukça geniş planlandığı yapıda daire büyüklükleri 59 ile 160 m² aralığında değişiyor.

Safi Holding, Kartal’da tamamlamak üzere olduğu Safi Espadon Residence’ın içinde yer alan, dünyanın en gelişmiş teknolojilerinin kullanıldığı fitness ve spa merkezini de hayata geçiriyor. yeni fitness ve spa projesi olan LOOP Fitness Spa & Health Center yakın zamanda Kartal’da açılıyor.

Firma Bilgisi: Safi Gayrimenkul