Safir Evleri

Safir Evleri İstanbul Gaziosmanpaşa’da Seçkinler İnşaat tarafından 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Safir Evleri

Safir Evleri İstanbul Gaziosmanpaşa’da Seçkinler İnşaat tarafından 2 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Safir Evleri’nde 96 adet daire bulunuyor. Safir Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Safir Evleri büyüklükleri 43 metrekare ile 139 metrekare arasında değişiyor. Safir Evleri teslimlerinin Nisan 2016 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Safir Evleri kiralarının 1.500 TL’den başlaması ön görülüyor. Safir Evleri satılık daire fiyatları da 251 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiyor. Safir Evleri ödeme planı kapsamında ise firma bünyesinde taksit ve banka kredisi imkanı, konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Safir Evleri tek blok şeklinde yükseliyor ve daireler dışında ticari alanlar da bulunuyor. Safir Evleri özellikleri arasında açık ve kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, kameralı ve fiziki güvenlik, çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, spor alanları, sauna, Türk hamamı, merkezi uydu sistemi, su deposu, hidrofor, asansör, ısı pay ölçer, ebeveyn banyosu, balkon yer alıyor. Ankastre beyaz eşyalarıyla birlikte teslimlerin yapılacağı Safir Evleri’nde intercom sistemi de bulunuyor.

Safir Evleri Rehabilitasyon ve Fizik Tedavi Hastanesi'ne 250 metre, Vezneciler - Sultançiftliği Metro hattına 900 metre, Vialand AVM'ye 450 metre mesafede bulunuyor. 

Safir Evleri adres bilgileri: Mevlana Mah. Turgut Reis Cad. No: 4 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Safir Evleri iletişim bilgileri
0 212 536 16 00

 

Firma Bilgisi: Seçkinler Inşaat
Proje Bilgisi: Safir Evleri