Sağlam İnşaat Güneşli

Sağlam İnşaat Güneşli projesi olan Sağlam Park 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor

Sağlam İnşaat Güneşli

Sağlam İnşaat Güneşli projesi olan Sağlam Park 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Sağlam İnşaat Güneşli'de hayata geçirdiği Sağlam Park'ın 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor. 

Sağlam İnşaat Güneşli Evleri toplam 105 adet olup, daire büyüklükleri 115 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Sağlam İnşaat Güneşli 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Sağlam İnşaat Güneşli 21 katlı tek blok şeklinde tasarlanıyor.

Sağlam Park satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Sağlam İnşaat Güneşli'den es sahibi olanlar güvenlik, otopark, fitness merkezi, basketbol sahası, yürüyüş parkuru, sauna, çocuk oyun alanları gibi hizmetleri kullanabiliyor. Sağlam İnşaat Güneşli projesinde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma sistemi bulunuyor. Ayrıca ev sahiplerine depo imkanı da sağlayan Sağlam İnşaat Güneşli Evleri teslim edilirken ankastre beyaz eşyalarla teslim ediliyor.

Sağlam İnşaat Güneşli satılık daire fiyatları 400 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor ve bu fiyatlar lansmana özel ilk 10 daire için geçerli oluyor. Sağlam İnşaat Güneşli projesinde ödeme planı kapsamında ise banka kredisi kullanılabiliyor.

Sağlam İnşaat Güneşli Bağlar Mahallesi'nde inşa ettiği Sağlam Park'ta 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmiyor.

Sağlam İnşaat Güneşli Evleri adres bilgileri: Bağlar Mah. Mehmet Akif Cad. Deniz Sok. No:50 Güneşli-Bağcılar/İstanbul

Firma Bilgisi: Sağlam Inşaat
Proje Bilgisi: Sağlam Park