Sağlam Tapu'dan Okutan Kareler'e destek

Gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve öncüsü FU Gayrimenkul'ün ev alımlarında tüketici riskini ortadan kaldıran ürünü Sağlam Tapu, sosyal sorumluluk projelerine yenisini ekledi

Sağlam Tapu'dan Okutan Kareler'e destek

Gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve öncüsü FU Gayrimenkul'ün ev alımlarında tüketici riskini ortadan kaldıran ürünü Sağlam Tapu, sosyal sorumluluk projelerine yenisini ekledi. 

2016 yılının ilk çeyreğinde 1 milyon ipotek işlemi hedefine ulaşan ve gayrimenkul ipoteği sektöründe büyümeye devam eden FU Gayrimenkul'ün markası Sağlam Tapu, ihtiyaç sahibi çocukların okul masraflarının karşılanmasına yönelik profesyonel fotoğraf çalışmaları yapan Okutan Kareler ile iş birliği yaptı. Tüm çalışanları ile objektif karşısına geçen Sağlam Tapu, hem projeye destek oldu hem de Toplum Gönüllüleri Vakfı'na yaptığı bağışla eğitime önemli bir katkı sağladı. Ayrıca, Okutan Kareler ekibi ile birlikte bir de tüketici deneyiminin paylaşıldığı tanıtım filmini çekerek projeye olan desteğini artırdı. 

Sağlam Tapu'dan Okutan Kareler'e destek

Topluma dokunabileceğimiz her projeyi destekliyoruz

Okutan Kareler'in hiçbir kuruluşa ya da kuruma bağlı olmayan gönüllülerin oluşturduğu bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu söyleyen FU Gayrimenkul Dijital Pazarlama Uzmanı Zeynep Özkalay, ''Sosyal sorumluluk bizim için sadece bir hedef değil, şirket kültürümüzün de bir parçası. Yeni bir iş yapacağımız zaman, tedarikçimizden son tüketicimize, kime nasıl fayda sağlayabileceğimizi mutlaka kurguluyoruz. Topluma dokunabileceğimiz her projeyi hayata geçirmek için çaba harcıyoruz. Okutan kareler de bunun bir tezahürü; zaten grup olarak kurumsal bir fotoğraf çekimi yapmamız gerekiyordu, bu çekimi Okutan Kareler aracılığıyla gerçekleştirip öğrencilerimizin de eğitim ve öğretim yılı boyunca ihtiyaçlarınıkarşılamak bizler için mutluluk verici” dedi.

Firma Bilgisi: Fu Gayrimenkul