Sağlıkkent'te son 130 daire

İttifak İnşaat Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Sağlıkkent’te %75 banka kredisi ya da 48 aya varan faizsiz taksit kullanımıyla ev sahibi olma imkanı sunuyor

Sağlıkkent'te son 130 daire

Kullanıcılarına tapu teslimiyle hemen taşınma fırsatı sunan İttifak İnşaat Sağlıkkent Projesi; %75 banka kredisi ya da 48 aya varan faizsiz taksit kullanımıyla uygun koşullarda ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Daire tipleri ve fiyatlar
21.000 metrekare alan üzerine kurulu Sağlıkkent projesi; 10 blok, 577 daireden oluşuyor. Sağlıkkent’i diğerlerinden farklı kılan noktalardan biri 1+1 konutların projede yer almaması. 2+1 dairelerden başlayan daireler 79 ve 98 m², 3+1 daireler ise 118 m² seçenekleriyle ve hemen teslim inkanıyla satışa sunuluyor. 2+1 daireler 79 m² 166,000 ve 98 m² 210,000 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 118 m² 220,000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sağlıkkent-Beylikdüzü

Geniş sosyal imkanlar
Sosyal imkanların oldukça geniş tutulduğu proje, doğal peyzaj alanlarıyla birleşen mimarisiyle estetik yönünü vurgularken, m2 fiyatları emsal projelere göre çok daha uygun satışa sunuluyor.

Toplam 577 daireden oluşan Sağlıkkent projesinde, bir sitede olması gereken tüm sosyal donatılara yer verilmiş. Market, manav, kuru temizleme, kuaför gibi sitenin ihtiyaçlarını karşılayacak dükkânlara yer aldığı sitede; fitness, sauna, kapalı havuz, kafeterya, 24 saat güvenlik, kapalı-açık otoparklar, süs havuzu, botanik bahçesi ve %76’ya varan yeşil alan mevcut.

Avantajlı lokasyon
Lokasyon olarak İstanbul’un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Metrobüs güzergahına çok yakın konumda yer alan proje, Avrupa’nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia’ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. Firma, inşaat sektöründe inovatif bakış açısını sergileyen yeni projeleriyle yer almayı sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

"Sağlıkkent'te son 130 daire" Başlıklı Haberin Galerisi

Sağlıkkent'te son 130 daire

Sağlıkkent'te son 130 daire

Sağlıkkent'te son 130 daire

Sağlıkkent'te son 130 daire

Proje Bilgisi: Sağlıkkent