Sağlıkkent'te yeni yıl kampanyası

İttifak İnşaat'ın imzasını taşıyan Sağlıkkent Projesinde satışı devam eden son 110 daire için, yüzde 75 banka kredisi ya da 48 aya varan faizsiz taksit imkanı sunuluyor

Sağlıkkent'te yeni yıl kampanyası

İttifak İnşaat'ın imzasını taşıyan Sağlıkkent Projesi'nde satışı devam eden son 110 daire için, yüzde 75 banka kredisi ya da 48 aya varan faizsiz taksit imkanı sunuluyor.

166 bin TL'den başlayan fiyatlarla
21.000 metrekare alan üzerine kurulu Sağlıkkent projesi; 10 blok, 577 daireden oluşuyor. Sağlıkkent'i diğerlerinden farklı kılan noktalardan biri 1+1 konutların projede yer almaması... 2+1 dairelerden başlayan daireler 79 ve 98 m², 3+1 daireler ise 118 m² seçenekleriyle ve hemen teslim inkanıyla satışa sunuluyor. 2+1 daireler 79 m² 166,000 ve 98 m² 210,000 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 118 m² 220,000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

 Sağlıkkent Projesi

Sosyal imkanların oldukça geniş tutulduğu proje, doğal peyzaj alanlarıyla birleşen mimarisiyle estetik yönünü vurgularken, m2 fiyatları emsal projelere göre çok daha uygun satışa sunuluyor. Toplam 577 daireden oluşan Sağlıkkent projesinde, bir sitede olması gereken tüm sosyal donatılara yer verilmiş. Market, manav, kuru temizleme, kuaför gibi sitenin ihtiyaçlarını karşılayacak dükkânlara yer aldığı sitede; fitness, sauna, kapalı havuz, kafeterya, 24 saat güvenlik, kapalı-açık otoparklar, süs havuzu, botanik bahçesi ve %76'ya varan yeşil alan mevcut.

İstanbul'un her yerine ulaşım kolaylığı
Lokasyon olarak İstanbul'un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5'e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor.

 

"Sağlıkkent'te yeni yıl kampanyası" Başlıklı Haberin Galerisi

Sağlıkkent'te yeni yıl kampanyası

Sağlıkkent'te yeni yıl kampanyası

Sağlıkkent'te yeni yıl kampanyası

Sağlıkkent'te yeni yıl kampanyası

Proje Bilgisi: Sağlıkkent