Sağlıklı ve güvenli yemeklerin ustası GoldMaster Kıymax

GoldMaster, mutfakta hanımların işini kolaylaştıran “Kıymax” kıyma makinesini müşterilerinin beğenisine sunuyor

Sağlıklı ve güvenli yemeklerin ustası GoldMaster Kıymax

16 Eylül 2013 / emlakwebtv
Kış ayları yaklaşırken Türk mutfağının vazgeçilmezi birbirinden lezzetli kıymalı yemekler sofralarımızı süslemeye başladı. Yemeklerimize lezzet katan etin yanında salça da olmazsa olmazlardan. Sektörünün öncü markalarından GoldMaster, kışlık salçasını, biberini, tarhanasını yapmak isteyen hanımların işini kolaylaştıran, en önemlisi de bunu evde hijyenik olarak kendisinin hazırlayabilmesine yardımcı olan Kıymax kıyma makinesini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

GoldMaster, Kıymax ile kolaylıkla lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz
Evde yapılmış, domates ve biberlerden yapılan salçanın ve o salça ile pişirilen yemeklerin tadına doyum olmaz. Hanımların saatlerce rendelemek için uğraştığı domatesleri Kıymax çok kısa sürede püre haline getirerek hanımların işini kolaylaştırıyor. GoldMaster Kıymax ile etinizi taze olarak ve sağlıklı bir şekilde kıyma haline getirebiliyor, en doğal domates ve biber salçanızı hazırlayarak lezzetli yemekler yapabiliyorsunuz.

Kıymax, 2000W yüksek kilitli motor gücüyle öne çıkıyor
Kullanım kolaylığı ve fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeken Kıymax, 2000W yüksek kilitli motor gücüyle öne çıkıyor. Kesme plakalarının ve tüm aparatlarının büyük olması, yapılacak işlemin süresinin kısalmasını sağlarken, geri sarma fonksiyonu ürünün çalışma yönünü değiştirerek makinenin herhangi bir kemik veya artık nedeniyle tıkanmasını engelliyor.

Kıymax, sadece kıyma çekmekle kalmıyor aynı zamanda salça, pul biber, tarhana gibi kışlık malzemelerin yapımında kullanılarak farklı lezzetler sunmanıza yardımcı oluyor. Sucuk, sosis ve içli köfte aparatları da bulunan Kıymax, yüzde yüz bakır olan motorunun aşırı ısınma kontrollü olması sebebiyle ürünün kullanım ömrünü arttırıyor.