Şahin’den tüketiciye 2 milyon TL’lik teşekkür

Şahin Sucukları, 90. Kuruluş yıldönümünü kutladığı şu günlerde, tüketicilerine 60 binin üzerinde çeşitli hediyeler dağıttı

Şahin’den tüketiciye 2 milyon TL’lik teşekkür

23 Eylül 2013 / emlakwebtv
Türkiye'nin en büyük işlenmiş et ürünleri firmaları arasında yer alan Şahin Sucukları, 90. Kuruluş yıldönümünü kutladığı şu günlerde, tüketicilerine 60 binin üzerinde çeşitli hediyeler dağıttı. 7 Nisan - 7 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen hediye kampanyasına katılanlar arasında yapılan çekilişle 5 kişi BMW 316i, 5 kişi Mini Cooper, 55 kişi Bosch Beyaz Eşya Seti, 105 kişi Apple iPhone 5, 205 kişi Apple iPad, 305 kişi Ps3 kazandı. 21 Eylül Cumartesi günü İstinye Borusan’da yapılan törende 10 talihli, kazandıkları BMW ve Mini Cooper’larını teslim aldı. Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda belirlenen talihlilere araçları şirketin Genel Müdürü Mustafa Demirpalta tarafından teslim edildi. Şahinde Boş Yok kampanyası ile araç sahibi olan talihliler, Demirpalta’ya teşekkür ettikten sonra mutluluklarını yakınlarıyla paylaştılar.

Demirpalta: “Özel sektörün tek seferde verdiği en büyük hediye kampanyası ile tüketicilerimize teşekkür etmek istedik”
Şahin Sucukları Genel Müdürü Mustafa Demirpalta tören sonrası yaptığı konuşmasında; “Bizi tercih eden tüketicilerimize 90 senedir “Damak tadımız, damak tadınızdır, Sağlığımız, sağlığınızdır” diye seslendiğimiz gibi Şahinde Boş Yok Kampanyamız ile de “Başarımız Başarınızdır” diyerek onlarla buluşmak, tüketicilerimize teşekkür etmek istedik. Tüketicilerimiz karşılıklı “güven” ilkemizde ne kadar haklı olduğumuzu “Şahinde Boş Yok” kampanyası ile de kanıtladık. 7 Nisan - 7 Temmuz tarihlerini kapsayan kampanyaya 3 ayda 2 milyon 8 bin katılım gerçekleşti. Özel sektörün yaptığı en büyük kampanyalardan biri olan “Şahinde Boş Yok” kampanyası ile 3 ayda toplamda 2,2 milyon TL değerinde, 60 binin üzerinde çeşitli hediyeler dağıttık. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucu belirlenen 5 adet BMW 3.16i ve 5 adet Mini Cooper Countryman talihlisine hediyelerini teslim ettik. Şahin Sucukları olarak 90. Yılımızda binlerce tüketicimizle buluşmanın haklı gururu ve mutluluğu içerisindeyiz” diye konuştu.

Demirpalta: “2014 yatırım yılı olacak”
Şirketin gelecek planlarına dair açıklamalarda da bulunan Demirpalta, 2014’ün kendileri için yatırım yılı olacağını ifade etti. Mustafa Demirpalta; “Şahin Sucukları 1923 yılında Kayseri’de kuruldu. Günlük 50 ton üretim kapasitesi ve 100 milyon liralık ciromuz var, 2013 yılı sonunda ciromuzu 150 milyona çıkarmayı hedefledik ve bu hedefimizi büyük oranda gerçekleştireceğiz. Ayrıca Kayseri Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesinde 63.000 m2 alan üzerine kuracağımız fabrikanın temellerini attık. Yatırım bedeli yaklaşık 30.000.000 TL’ye mal olacak olan yeni fabrika ve tesisler ile günlük üretimimizi 75 tona çıkartmayı hedefliyoruz, fabrikanın donanımında kullandığımız malzemeler ve makineler dünyadaki en gelişmiş teknolojiye sahip. 2014 yılında işlenmiş süt ürünleri ile pazarda yer almayı ve diğer şarküteri ürünleri ile de pazar payımızı arttırmayı ve büyümeyi hedefliyoruz. ” dedi. Ticari rekabeti sevdiğini belirten Demirpalta, “Rekabet olmazsa, yarış olmaz; rekabet kurumların kendini geliştirmesini sağlar, biz rekabeti seviyoruz” ifadelerini kullandı.

Demirpalta: “Tüketicilerimizle 90 yılda karşılıklı güven inşa ettik”
Mustafa Demirpalta; “Biz 90 senedir dededen toruna sadece büyük bir yatırım intikal ettirmedik. 1923’ den günümüze “kaliteli, sağlıklı, lezzetli, hijyenik ve İslami usullere uygun, İşlenmiş et ürünleri” anlayışımızı, “Damak tadınız, damak tadımızdır, Sağlığınız, sağlığımızdır” ilkesini taşıdık. 90 senede “Güven” inşa ettik. 90. Yıl etkinliklerimiz ve “Şahinde Boş Yok” kampanyamız da tüketicimiz ile aramızdaki karşılık güven ilişkisinin bir sonucudur. Biz her zaman tüketiciye ve tüketicinin tercihlerine güvendik. Kalite ve lezzet politikamızı, ürün çeşitliliğimizi onların beklentileri, tercihleri ve uluslararası kalite standartları doğrultusunda şekillendirdik. Tüketicilerimiz de bizim onlara gösterdiğimiz güvene karşılık verdi” ifadelerini kullandı.