Şahinbey Çamlıca Konutları

Şahinbey Çamlıca Konutları, Şahinbey Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edildi

Şahinbey Çamlıca Konutları

Şahinbey Çamlıca Konutları 386 adet daireden meydana geliyor. Şahinbey Çamlıca Konutları’nda 23 adet dükkan da yer alıyor. Şahinbey Çamlıca Konutları Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından hayata geçiriliyor. Şahinbey Çamlıca Konutları 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor.

Şahinbey Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Şahinbey Çamlıca Konutları geçtiğimiz yıl 69 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuldu. Gaziantep'te Sakarya, Çamlıca ve Nuripazarbaşı Mahallelerini kapsayan Şahinbey Çamlıca Konutları, bloklar şeklinde inşa ediliyor. Şahinbey Çamlıca Konutları ödeme planı kapsamında yüzde 3 oranında geçici teminat ödemesi yapılıyor. 

Başkan Tahmazoğlu, Şahinbey Çamlıca Konutları ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:
Çamlıca, Nuri Pazarbaşı ve Sakarya mahallerinde yürütmüş olduğumuz, kentsel dönüşüm çalışmaları neticesinde, yıkmış olduğumuz bin 800 konuta karşılık bin 150 tane konut planlamıştık. Bunlardan birinci etap Çamlıca’da 92 konut daha önce teslim edilmişti. Şimdi 2-3-4 ve 5’nci etabımızda tamamlandı. Sadece 4’üncü etapta çok az bir eksiğimiz kaldı. Şimdi bu konutlarımızı satışa çıkartacağız. Mayıs ayı içerisinde başlayacak satışlarımız için, buradan daire almak isteyen kardeşlerimize de duyuru yapmak istiyorum. Şahinbey Belediyemiz Konut Satış Müdürlüğü’ne müracaatları halinde başvurularını alacağız ve ihaleyle bu konutlarımızın satışlarını gerçekleştireceğiz. Bu bölgemiz depreme dayanıksız çarpık yapılardan oluşuyordu. Şu anda ise son derece modern yapılar ve depreme dayanıklı, soğuğa ve sıcağa dayanıklı, kaloriferli yaşamı kolaylaştıran daireler yapıldı. Ayrıca çevre düzenlemeleri Şahinbey Belediyemiz tarafından yapıldı. Şu anda asfalt çalışmalarını yapıyoruz. Ben Çamlıca Konutlarımızın Gaziantep’imize ve Şahinbey’imize hayırlı olmasını diliyorum.

Şahinbey Çamlıca Konutları iletişim bilgileri
444 27 01 - 0 342 232 1111

 

Firma Bilgisi: Şahinbey Belediyesi
Proje Bilgisi: Şahinbey Çamlıca Konutları