Saint-Gobain Weber, Turkeybuild İstanbul’da olacak

Saint-Gobain Weber, 24-28 Nisan 2013 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 36. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da olacak

Saint-Gobain Weber, Turkeybuild İstanbul’da olacak

16 Nisan 2013 / emlakwebtv
Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe boya ve kaplamaları, dış cephe ısı yalıtım sistemleri, su yalıtım ürünleri, tamir -tesviye ürünleri ve iç cephe boyalarıyla geniş bir ürün portföyüne sahip olan Saint-Gobain Weber, 24-28 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek 36. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Dünyada 48 ülkede 200’den fazla üretim tesisiyle faaliyet gösteren Saint-Gobain Weber, kullanıcılarına dış cephe uygulamalarından ısı ve su yalıtımına, seramik yapıştırıcıları ve derz dolgularından teknik ürünlere kadar uzanan oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Türkiye’de ilklere imza atan Weber, sektöre yeni bakış açısı kazandırması ile öncü rol üstleniyor. Türkiye’nin ilk konsantre ve toz çıkarmayan seramik yapıştırıcıları; “weber konsantre serisi”ni piyasaya sunan Weber, 15 kg’lik ambalajın 25 kg’lik ambalaja eşdeğer metraj yaptığı “weber konsantre serisi” ile  daha az yer kaplayarak nakliye ve stoklama avantajı sağlıyor. Kullanıcı ve ev sahiplerine tozsuz ortam sağlaması ile de tercih edilen weber konsantre serisi daha az karbon salınımı ile çevrenin korunmasına katkı sağlıyor.

Yapı dünyasındaki son trendleri, yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş çözüm önerileri ve yenilikçi hizmet anlayışı ile kullanıcılarına ulaştıran Weber, bu yıl da 3 No’lu Salon, 421 no’lu stantta ziyaretçileri ile buluşacak.