Sakarya'nın yeni sosyal yaşam merkezi: 54. Cadde

Sakarya’nın önde gelen ilçelerinden Serdivan’da belediyenin vizyon projesi olarak görülen 54. Cadde'nin ihalesini alan Turkmall ve YU Group kazandı

Sakarya'nın yeni sosyal yaşam merkezi: 54. Cadde

Sakarya’nın sosyal yaşamında yepyeni bir adres olacak 54. Cadde; perakende sektörü ile şehir yaşamını birleştiren, mağazacılık konusunda tek bir binaya bağlı kalmadan şehir ile bir arada devam edecek sayılı örneklerden biri olarak öne çıkıyor. Konut, ofis, home-ofis ve cadde mağazalarının yer alacağı 52.000 metrekarelik alanda geliştirilecek projenin 28 ay içinde tamamlanması bekleniyor.

54. Cadde için geri sayım
Turkmall; 24 yıldır süren gayrimenkul ve perakende geliştirme yatırımlarını, bu yıl YU Group ile güçlerini birleştirerek konut ve karma projelerle de sürdürecek. Turkmall; daha öncesinde Türkiye’de ve yurt dışında 3 milyon metrekarenin üzerinde konut, ofis ve iş merkezi teslim etmiş olan YU Group ile başlayan konut ve karma projeler işbirliğine Maslak, İstanbul’da yer alan UNIQ Rezidans’ın ardından Sakarya’daki eşsiz 54. Cadde projesi ile devam ediyor. Sakarya’nın yeni merkezi olacak 54. Cadde, Sakarya’nın yanı sıra Düzce, Akyazı ve Hendek’e de hitap edecek.

Sakarya'nın yeni sosyal yaşam merkezi: 54. Cadde

UNIQ Rezidans İstanbul
UNIQ Rezidans İstanbul, Maslak’ta 20.000 m² proje alanına konumlanacak UNIQ Rezidans ise çevreci ve çağdaş bir yaklaşımla, teknolojinin doğal malzemelerle bütünleştiği, prestijli bir konut projesi olacak. Özellikle genç ve çalışan kesimin dinamik yaşantısında ev konforu sağlamak ve bireylerle ailelerin ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanan UNIQ Rezidans, lüksü yeniden tanımlayacak özgün bir proje olarak öne çıkıyor.

1992 yılından bugüne 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirip, 6 milyon metrekare perakende inşaat alanı sağlayarak, bulunduğu bölgelere ve iş ortağı olan perakende markalarına değer katmaya devam eden Turkmall, 2012’de Novada Outlet Söke ile başlayan Anadolu genelindeki yatırımlarını sürdürüyor. Turkmall, son olarak Sakarya’nın önde gelen ilçesi olan Serdivan’da yeni bir konsept ile gerçekleştirilecek 54. Cadde projesinin ihalesini YU Group ile alarak Marmara Bölgesi’ndeki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.