Sakarya'ya 750 milyonluk proje: Cadde 54

YU Group Gayrimenkul Yatırım-Turkmall Gayrimenkul Yatırım ve Serdivan Belediyesi, Sakarya'da hayata geçirilecek Cadde 54 projesini kamuoyuna tanıttı. Proje 750 milyon TL'lik yatırım değeriyle dikkat çekiyor

Sakarya'ya 750 milyonluk proje: Cadde 54

Sakarya'nan Serdivan ilçesinde hayata geçirilecek Cadde 54 projesi kamuoyuna tanıtıldı. YU Group Gayrimenkul Yatırım-Turkmall Gayrimenkul Yatırım ortaklığı ve Serdivan Belediyesi girişimiyle inşa edilecek proje 750 milyon TL'lik yatırım değeriyle dikkat çekiyor. Cadde 54'ün bölgenin ticaret ve sosyal yaşam merkezi haline gelmesi bekleniyor. 

Nitelikli proje geliştirme hedefi

Cadde 54 hakkında kamuoyuna bilgi veren Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu, 25 yıllık süre zarfından 80'in üzerinde alışveriş merkezini hayata geliştirdiklerini ve bulundukları bölge ve perakendeci ortaklarına katma değer sağladıklarını belirterek: "Sakarya’nın önde gelen ilçesi olan Serdivan’da yeni bir konsept ile inşa edilen Cadde 54 projesini YU Group ortaklığı ile gerçekleştirdik. Marmara Bölgesi’ndeki yatırımlarımıza bir yenisini daha ekledik. Cadde 54 projesi ile bölgeye ticari, ekonomik ve sosyal anlamda önemli bir hizmetin daha kazandırılacağına inanıyoruz. Cadde 54 Sakarya’nın ekonomik ve sosyal yaşamında yepyeni bir adres olacak. Sakarya’nın en değerli lokasyonunda hayata geçirilecek projede geleneksel ve modern mimari bir arada yer alacak." dedi. 

Bölgeye istihdam kaynağı

YU Gruop Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Mekki Özkan da, Cadde 54'ün Turkmall işbirliği ile birlikte gerçekleştirilen ilk proje olma özelliği taşıdığını belirterek: "Cadde 54’ün bölgenin yeni istihdam alanlarını da arttıracağına inanıyoruz. Cadde 54, 1000 kişiye şantiye döneminde, 2500 kişiye ise açılışı ile istihdam sağlamayı hedefliyor. Ayrıca ilk yıl 12 milyon ziyaretçiye hitap ediyor olacağız. Cadde 54 tamamlandığında, büyüklüğü ve ticari aks özelliği ile sadece Sakarya’ya değil bölgeye hizmet verecek.” ifadelerini kullandı

Cadde 54 projesi 2019'da teslim

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde uygulanacak Cadde 54 projesi bugün kamuoyuna tanıtıldı. 52 dönümlük arazi üzerinde uygulanacak Sakarya 54'ün kentin vizyon projesi olması hedefleniyor. Projede 4 katlı bloklarda ofis, stüdyo daire, cadde ve çarşı mağazaları yer alacak. Mimari çalışmaları Evrenol Architects tarafından gerçekleştirilen projede teslimlerin 2019 yılının ikinci çeyreğinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

Lansman dönemine özel fiyat avantajları

Sakarya'nın en önemli merkezlerinden birinde hayata geçirilen ve 79 cadde mağazası, 1 adet 78 birimlik çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet stüdyo daire ve 1.500 araçlık otoparktan mepdaa gelen projede lansman dönemine özel fiyat avantajları da sürüyor. Projede stüdyo rezidansların metrekaresi 3.800 TL'den başlarken ofisler için metrekare birim fiyatları 6 bin TL'den başlayacak. Lansman dönemine özel ödeme avantajları kapsamında da 36 ay taksite yüzde 0 faiz seçeneği sunulurken, yine bu dönemde tüm alımlarda yüzde 10 indirim sağlanacak. Diğer taraftan yatırımcıya özel ara ödeme seçenekleri de sunulacak.

Firma Bilgisi: yu group
Proje Bilgisi: cadde 54