Saklıvadi Konakları lansman avantajlarıyla satışta

Saklıhan İnşaat, Beylikdüzü'nde hayata geçireceği Saklıvadi Konakları'nı kamuoyuna tanıttı.

Saklıvadi Konakları lansman avantajlarıyla satışta

Saklıhan İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde inşa edilecek Saklıvadi Konakları, lansman avantajlarıyla satışa sunuldu. Saklıhan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Günerhan, Saklıvadi Konakları'nın bölgedeki konut beklentilerinin tümünü karşıladığını söyledi.

Özel bir lokasyonda, özel bir proje: Saklıvadi Konakları
Lokasyon açısından oldukça önemli bir avantaj taşıyan Saklıvadi Konakları'nın firanın daha önceki projelerinde olduğu gibi geniş, ferah ve kullanışlı daireler içereceği bilgisini veren Günerhan:

"Saklıvadi Konakları’nda bunu bir üst seviyeye taşıdık. Biz, yaptığımız projelerimizde, yeşil alana, sosyal donatı ve konfora çok önem veren bir firmayız. Malzeme ve işçilik anlamında da kalitemizden ödün vermeden en iyisini, en doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. Ev dediğin bedene, ruha, zihne ve kalbe hitap etmeli. Saklıvadi Konakları projemiz, bu kriterleri göz önünde bulundurarak yapılmaktadır”  ifadelerini kullandı.

 

Saklıvadi Konakları lansman avantajlarıyla satışta

 

Saklıvadi Konakları'nda lansmana özel yüzde 10 indirim
Toplamda 100 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilecek olan Saklıvadi Konakları'nda metrekare fiyatları 5.500 TL'den başlayacak. Lansmana özel olarak yüzde 10 indirimin hazırlandığı projede, ayrıca Saklıhan İnşaat bünyesinde yüzde 50'si peşin, kalanı ise 24 aya kadar vade farksız taksitlendirme olanağı sunulacak.

Saklıvadi Konakları projesi
18.800 metrekarelik alan üzerinde yükselen ve 295 adet daire, 29 adet de ticari üniteden oluşan Saklıvadi Konakları bünyesinde 2+1, 3+1, 4+1 tiplerinin yanı sıra 5+1 ve 6+1 dubleks seçeneklerine yer verilecek.

Geniş sosyal olanaklarıyla dikkat çeken proje, E-5 ve metrobüse yürüyüş mesafesinde, denize 2 km, Atatürk Havaalanı’na 15 km ve Avcılar Deniz Otobüsü’ne 9 km uzaklıkta konumlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Saklıhan Inşaat
Proje Bilgisi: Saklıvadi Konakları