Saloon Residence 325 bin TL

Saloon Residence konut projesinde sona gelindi. Yaşama hazır olan projede kalan az sayıdaki daireler avantajlı fiyatlarla satılıyor.

Saloon Residence 325 bin TL

Gen yapı tarafından Ümraniye Dudullu'da inşa edilen Saloon Residence farklı mimarisiyle dikkat çekiyor. Beş yıldızlı otel konforunda bir yaşam sunmanın da ötesinde simetrik açısıyla öne çıkan Saloon Residence’ta sosyal alanlarda oldukça geniş tutulmuş bulunuyor. Saloon Residence'de Açık ve Kapalı Havuz başta olmak üzere, Fitness, Sauna, Türk Hamamı, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Yardımcı Odaları, Çok Amaçlı Salon, Cafeterya, Kapalı Otopark, Çocuk Oyun Alanları, Yürüyüş Yolları, Dinlenme Alanları bulunuyor.

Saloon Residence fiyatları
Yüzde 1 KDV avantajı bulunan Saloon Residence’ta kalan az sayıdaki dairelerin fiyatları şöyle:

1+1 daireler 325 bin TL.,
2+1 daireler 382 bin TL.,
3+1 daireler 533 bin TL. ve
4+1 daireler 736 bin TL.’den başlıyor.

Saloon Residence  

Saloon Residence nerede?
Saloon Residence, Ataşehir Finans Merkezi ekseni Ümraniye’de yer alıyor. Sinpaş Aqua Manors Vilları, Eltes Güneşi, İdealist kent, Metrogarden gibi markalı projelere komşu, Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Ataşehir Finans Merkezine 5 dakika, Avrupa’nın en güzel meydanı seçilen Tepeüstü Meydan ve Bu yaka’ya 5 dakika, Çekmeköy’e 5 dakika, tüm boğaz köprülerinin bağlantı yollarına oldukça yakın olan projede her yere komşu sayılırsınız. Evinizden çıkarken birçok farklı yoldan işinize veya İstanbul’un diğer merkezlerine kolayca ulaşabilme imkânı bulunan Saloon Residence yaşama hazır durumda.

Saloon Residence iletişim
www.saloonresidence.com
(0216) 540 23 68/69

Saloon Residence adres: Esenşehir Mh. Sahra Sk. No:12 Y. Dudullu Ümraniye, İstanbul

Saloon Residence  
Proje Bilgisi: Saloon Residence