Saloon Residence'de Bayram kampanyası

Gen Yapı tarafından hayata geçirilen Saloon Residence bayrama özel bir kampanya ile giriyor

Saloon Residence'de Bayram kampanyası

Gen Yapı imzası ile yükseldiği bölgeye farklı bir imaj katan ve 180 derecelik bakış açısı ile farklı bir konsepte sahip olduğunu ispatlayan Saloon Residence projesi bayrama özel kampanya ile giriyor. Bayrama özel fiyatlar sunan bunun yanı sıra+Çamaşır Makinesi ve Buzdolabı da hediye eden Saloon Residence bayram tadında bir kampanya tasarladı.

Gen Yapı

Çamaşır makinesi ve buzdolabı hediyesi
Saloon Residence projesinden ev sahibi olmak isteyenlere Çamaşır makinesi ve Buzdolabı hediye edilen kurban bayramına özel kampanya bununla sınırlı kalmıyor. Taşınmaya yakın duran projede hali hazırda çevre düzenlemesi yapılmakta. Öte yandan projede kalan sayılı dairelerin satışına devam etmekte olan Saloon Residence'de %1 KDV avantajı sunan, tapusu hazır, kredisi hazır olan bir proje. Bu bağlamda düzenlenen kampanya ile kalan dairelere sahip olmak isteyenlere özel fırsatlar sunmayı amaçlayan proje yöneticileri, bayrama özel kampanya kapsamında Saloon Residence'den daire sahibi olmak isteyenlere çiftte bayram yaşatmayı hedeflediklerini vurguladı.

Saloon Residence proje özellikleri
Çekmeköy'e komşu Gen Yapı tarafından inşa edilen Saloon Residence, 180 derece açı ile tasarlandı. 1+1 - 2+1 - 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan projede otopark'ın yer altına inşa edilmesi ile çevrede araç parkından dolayı meydana gelebilecek görüntü kirliliği de önlenmiş bulunuyor.

Proje Bilgisi: Saloon Residence