Saloon Residence fiyatları!

Gen Yapı projesi olan Saloon Residence fiyatları 315 bin TL'den başlıyor

Saloon Residence fiyatları!

22 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Gen Yapı projesi olan Saloon Residence Ümraniye’de hayata geçiriliyor. 8 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Saloon Residence projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Saloon Residence projesinde yer alan daire büyüklükleri 80 metrekare ile 324 metrekare arasında değişiyor. Saloon Residence projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, Türk hamamı, her daireye özel kapalı otopark, 7/24 güvenlik, basketbol, tenis sahası, kafeterya, çocuk bakım ve oyun alanları gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor. Saloon Residence teslim tarihi Mart ayında gerçekleşecek olup, ödeme planı kapsamında ise banka kredisi imkanı sağlanıyor.

Saloon Residence fiyatları
Saloon Residence fiyatları 315 bin TL'den başlıyor. Buna göre Saloon Residence ödeme planı kapsamında da yüzde 25'lik miktar için firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Saloon Residence nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Gen yapı tarafından Ümraniye’de hayata geçirilen Saloon Residence projesinin adres bilgisi şöyle: Esenşehir Mh. Sahra Sk. No:12 Y.Dudullu Ümraniye

Saloon Residence iletişim bilgileri
Telefon :(0216) 540 23 68 - 69
Web Adresi: www.saloonresidence.com 

Proje Bilgisi: Saloon Residence