Saloon Residence'ta son daireler

Merkezine insanı alarak tasarlanan Saloon Residence konut projesinde sona gelindi

Saloon Residence'ta son daireler

Merkezine insanı alarak tasarlanan Saloon Residence konut projesinde sona gelindi. Yaşama hazır olan projede kalan az sayıdaki daireler avantajlı fiyatlarla satılıyor.

325 bin liradan başlayan fiyatlarla
Yüzde 1 KDV anantajı bulunan Saloon Residence'ta kalan, 1+1 daireler 325 bin TL., 2+1 daireler 382 bin TL., 3+1 daireler 533 bin TL. ve 4+1 daireler 736 bin TL.’den başlıyor.

Geniş sosyal alanlar
Proje’de Açık ve Kapalı Havuz başta olmak üzere, Fitness, Sauna, Türk Hamamı, Tenis Kortu, Basketbol Sahası, Yardımcı Odaları, Çok Amaçlı Salon, Cafeterya, Kapalı Otopark, Çocuk Oyun Alanları, Yürüyüş Yolları, Dinlenme Alanları bulunuyor. Saloon Residence, Ataşehir Finans Merkezi ekseni Ümraniye de. İstanbul’un en büyük metro transfer merkezine yürüme mesafesinde bulunan proje lokasyon olarak geleceği parlak olan bir noktada yer alıyor.

Saloon’da nereye, ne kadar yakınsınız?
Sinpaş Aqua Manors Vilları, Eltes Güneşi, İdealist kent, Metrogarden gibi markalı projelere komşu,

Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Ataşehir Finans Merkezine 5 dakika, Avrupa’nın en güzel meydanı seçilen Tepeüstü Meydan ve Bu yaka’ya 5 dakika, Çekmeköy’e 5 dakika, tüm boğaz köprülerinin bağlantı yollarına oldukça yakın olan projede her yere komşu sayılırsınız. Evinizden çıkarken birçok farklı yoldan işinize veya İstanbul’un diğer merkezlerine kolayca ulaşabilme imkânı bulunan Saloon Residence yaşama hazır durumda.

Proje Bilgisi: Saloon Residence