Saloon Residence tasarımıyla dikkat çekiyor

Gen Yapı imzası ile 8.000 m2 alan üzerinde yükselen Saloon Residence toplam 22.000 m2 inşaat alanına sahip. Proje tasarımsal özellikleri ile dikkat çekiyor

Saloon Residence tasarımıyla dikkat çekiyor

Gen Yapı imzası ile 8.000 m2 alan üzerinde yükselen proje toplam 22.000 m2 inşaat alanına sahip. Oto parkın tamamını yer altına çeken ve kapalı olarak tasarlanan projede görüntü kirliliğini önlemeye son derece önem verilmiş durumda…

Saloon Residence daire tipleri
1+1 2+1 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunan Saloon Residence projesinde kat bahçeleri ile bezenmiş görüntüsü, yaşama farklı bir anlam katıyor. En çok bahsedilen ve İstanbul’da benzeri bulunmayan bir simetrik açıya (180 derece bakış açısı) sahip proje iki bloktan oluşuyor. Açık ve kapalı havuzu başta olmak üzere, geniş sosyal alanlara sahip proje de tüm dairelerin ön tarafa bakması ile her katın ve her dairenin açık havuz ve diğer sosyal tesisleri aynı ölçüde görme özelliğine sahip olması ise projenin dikkat çeken diğer özellikleri arasında yer alıyor. 

Gen Yapı Saloon Residence

Yüksek sese karşı izolasyon
Projenin izolasyonunda kullanılan özel ses ve gürültü önleyici malzemeler sayesinde yüksek sesle konuşma veya müzik gibi daire içi gürültülerin dışarıya yansıması engellenmiş durumda.

Saloon Residence’ta ayrı üniteler halinde tasarlanan yardımcı odaları sayesinde çocuk bakıcılarının bile özel yaşamlarına ayrı bir alan ayrılmış olması yönüyle de bir ilke imza atmış bulunuyor. Birçok yönü ile farklı bir yaşam sunan Saloon Residence’ta kalan az sayıdaki dairelerin satışı devam ederken, yaşama hazır olan bu projede ev sahibi olmak son derece avantajlı görünüyor.

Proje Bilgisi: Saloon Residence