Samira Evleri'nde teslim zamanı

Okkalar İnşaat'ın Konya Selçuklu'da hayata geçirdiği Samira Evleri'nde yıl bitmeden teslimler yapılacak. Kalan dairelerin ise satışları devam ediyor

Samira Evleri'nde teslim zamanı

17 Aralık 2012 / emlakwebtv
Konya Selçuklu’da yapımına 30 Kasım 2011 tarihinde başlanan ve 68 konut ile 2 ticari alandan oluşan Samira Evleri projesi Aralık ayında sahiplerine teslim ediliyor. Satışların yüzde 80 oranında tamamlandığı projede hemen teslim konutların büyüklükleri 170 ile 190 metrekare arasında, fiyatları da 155 bin lira ile 205 bin lira arasında değişiyor.

Deprem ve yangına karşı güvenilir bir yaşam
Toplam 14 bin 440 metrekare inşaat alanına sahip Samira Evleri’nde arsanın yüzde 77’si yeşil alan olarak ayrılırken, 120 aya varan vadelerde bankalardan uygun faizli konut kredisi kullandırılıyor. Yetkili jeoloji mühendisleri tarafından tespit edilen  değerlere göre statik hesaplamaları yapılan projede deprem ve yangın gibi istenmeyen durumlara karşın site sakinlerine güvenli bir yaşam sunuluyor.

Yatırım geri dönüşüyle de mutlu edecek
Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, teslimine hazırlandıkları Samira Evleri’nin butik ve özel bir proje olarak yaşama geçirildiğini söyledi. Samira Evleri’nde beklenen aylık kira gelirinin 800 TL ile 1000 TL arasında olduğunu belirten Okka, teknik donanımı ve konforuyla yaşayanlara üst düzey kalite sunan konutların 15-16 yıllık amortisman süresiyle de yatırımcıları mutlu edeceğine inandıklarını açıkladı.