Şampiyonlar, Champıons Runnıng’de

İstanbul Champions tarafından bu yıl düzenlenmeye başlanan Vodafone İstanbul Champions Running Şirketler Arası Koşu gerçekleşecek

Şampiyonlar, Champıons Runnıng’de

16 Eylül 2013 / emlakwebtv
Spora global çapta önemli yatırımlar yapan Vodafone, şirket çalışanlarından oluşan koşu takımlarına, ekip olarak hareket etmenin keyifli ve eğlenceli yönünü ikinci kez yaşatmaya katkıda bulunuyor. Türkiye’nin lider firmalarının çalışanlarından oluşan koşu takımları, ilk Vodafone İstanbul Champions Running etkinliğinde 26 Mayıs Pazar günü Belgrad Ormanı parkurunda yarışmıştı. 22 Eylül’de koşulacak ikinci yarışta, şirketler ekip ruhuyla koşmanın tadını bir kez daha çıkaracak.

Vodafone İstanbul Champions Running ile şirket içi takım ruhunun pekiştirilmesi hedefleniyor
Vodafone İstanbul Maratonu’na hazırlık niteliğindeki Vodafone İstanbul Champions Running ile şirket içi takım ruhunun pekiştirilmesi hedefleniyor. Şirketler arası rekabet ortamının dostane bir şekilde teşvik edilmesi amacıyla İstanbul Champions tarafından hayata geçen “Her plaza çalışanı sporcudur” sloganıyla gerçekleşen Vodafone İstanbul Champions Running koşusunun ikincisine birçok önemli şirket çalışanının oluşturduğu takımlar katılacak.

En hızlılar New York Maratonu’nu yerinde izleyecek
26 Mayıs’ta ilki düzenlenen ve 37 takım ve 500’e yakın sporcunun katıldığı Vodafone İstanbul Champions Running, çalışanları iş yaşamının yoğun temposundan çıkarttı ve ekip ruhuyla hareket ederek koşmanın keyfini yaşattı. 26 Mayıs’taki ilk koşuda olduğu gibi, 22 Eylül’deki ikinci koşuda da en hızlı takım, en hızlı kadın ve en hızlı erkek yarışmacılar ödüllendirilecek. Vodafone İstanbul Champions Running’e her şirket en az 5, en fazla 20 kişi ile katılabilecek. 6 kilometrelik parkuru tamamlayan takımlar arasındanen kısa sürede parkuru bitiren takım şampiyon olacak. Pek çok ödülün yanı sıra en hızlı kadın ve erkek koşucu, New York Maratonu’nu yerinde izleme şansını yakalayacak.

Aksoy: “Sporu kitleselleştirmeyi ve erişilebilir hale getirmeyi hedefliyoruz”
Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak, dünya çapında en son teknolojiyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırırken, toplum için değer yaratma arzusuyla sporcuyu ve spor yapan herkesi destekliyoruz. Sporu kitleselleştirmeyi ve erişilebilir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu anlayışla desteklediğimiz Vodafone İstanbul Champions Running etkinliğinde, Türkiye’de değişimini tetikleyen şirketlerin koşu takımlarıyla birlikte sağlıklı yaşama verdiğimiz değeri gösterdik. Şimdi, ikinci Vodafone İstanbul Champions Running’e desteğimizi sürdürerek şirketler arasındaki dostça rekabeti koşu parkurunda pekiştirmek istiyoruz. İkinci Vodafone İstanbul Champions Running’i Türkiye’nin en geniş katılımlı kitlesel organizasyonu olan Vodafone İstanbul Maratonu’na bir hazırlık etabı olarak konumlandırıyoruz. Vodafone Türkiye olarak, müşterilerimizin hem iş hem de sosyal hayatlarında yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”