Şampiyonlara Ağaoğlu hediyesi

Ali Ağaoğlu, Londra 2012 Olimpiyat Oyunları’nda madalya kazanan sporcularımıza My Town Ispartakule Projesi'nden birer ev hediye etti

Şampiyonlara Ağaoğlu hediyesi

7 Eylül 2012
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanan sporculara Ispartakule bölgesinde hayata geçirdiği My Town projesinden birer daire hediye etti.  Sporculara evleri, Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun Ataşehir’deki merkezinde düzenlenen yemekte Ali Ağaoğlu takdim etti. Ali Ağaoğlu, sporculara evlerinin anahtarlarını teslim ederken antrenörlere ve federasyon başkanlarına da birer teşekkür sertifikası sundu.
Ağaoğlu, “Bize bu sevinci yaşatan sporcularımız ile ne kadar gurur duysak azdır. Ülkemizi uluslararası platformda başarıyla temsi eden sporcularımız hepimizi onurlandırmıştır. Biz de Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak sporcularımızın başarılarını kutlamak ve kendilerine teşekkür etmek için ev hediye ediyoruz. Bize bu haklı gururu yaşatan sporcularımızın başarılarını sürdüreceklerine ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerine inanıyorum.” dedi.