Samsun Çay Mahallesi TOKİ Evleri satışa çıktı! Detaylar burada!

Samsun Çay Mahallesi TOKİ Evleri başvuruları bugün (27 Temmuz 2015) itibariyle başladı. Toplam 350 adet konut için başvurular, Halk Bankası’nın yetkili tüm şubelerine yapılabilecek.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ Evleri satışa çıktı! Detaylar burada!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Samsun’da hayata geçirilen Samsun Çay Mahallesi TOKİ Evleri projesinde toplam 350 adet konutun başvuru süreci başladı. Halk Bankası’nın yetkili tüm şubelerine yapılabilecek başvurular, 14 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek.

3+1 ve 4+1 tipindeki 350 adet konutun satış fiyatları 94 bin liradan başlayacak, 185 bin liraya kadar yükselecek. Yüzde 10, 15 ve 25’lik peşinat ödemesi yapılacak projede aylık taksitler ise 592 lira ila 1738 lira arasında değişecek.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ Evleri satışa çıktı! Detaylar burada!

Samsun Çay Mahallesi TOKİ Evleri projesinden konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve Toplu Konut İdaresinden kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek. Başvuru sahiplerinde ayrıca T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak. 

Firma Bilgisi: Toki