Samsun Kavak TOKİ evleri satışa çıktı

Samsun Kavak TOKİ evleri kapsamında toplam 77 adet konut satışa çıktı. Başvurular, 30 Kasım’a kadar yapılacak.

Samsun Kavak TOKİ evleri satışa çıktı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile Samsun Kavak Belediye Başkanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen Samsun Kavak TOKİ evleri kapsamında toplam 77 adet konut satışa çıkarıldı. Ziraat Bankası’nın Kavak Şubesi’ne ve ayrıca Kavak Belediyesi’ne yapılacak başvurular, 30 Kasım’a kadar yapılacak. 110 ve 124 metrekarelik büyüklüğe sahip 3+1 dairelerin yer aldığı projede başvuru süreci 14 Ekim’de start almıştı.  

Samsun Kavak TOKİ fiyatları

Projede 110 metrekarelik 3+1 daireler tahmini olarak 131 bin liraya, 124 metrekarelik 3+1’ler ise tahmini 148 bin liradan satılacak. Samsun Kavak TOKİ evleri başvuruları için ödenecek başvuru bedeli ise 6 bin lira olarak belirlendi.  

Konu ile ilgili konuşan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile ortaklaşa hayata geçirdiğimiz TOKİ ilçemize geldi. Başvurular 30 Kasım 2015'e kadar devam edecek. TOKİ'den ev almak isteyen vatandaşlarımız Belediyemize başvuruda bulunabilir. Vatandaşlarımızın rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz" diye konuştu.