Samsun Ladik TOKİ evleri 19 Ekim’de satışta

Samsun Ladik TOKİ evleri, 19 Ekim 2015 tarihinde satışa çıkacak. Evler 97 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

Samsun Ladik TOKİ evleri 19 Ekim’de satışta

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nca hayata geçirilen Samsun Ladik TOKİ evleri kapsamında 21 adet konut, 19 Ekim 2015 tarihinde satışa çıkacak. 31 Aralık’a kadar devam edecek konut başvuruları, Ziraat Bankası’nın Samsun Ladik Şubesi’ne yapılacak.

3+1 olarak tasarlanan Samsun Ladik TOKİ evleri, 97 bin ile 127 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılacak. Konut bedelinin yüzde 15’inin peşinat olarak verileceği projede 120 aylık vadeler uygulanacak. Projede aylık taksitler ise 689 liradan başlayacak.

Samsun Ladik TOKİ başvuru şartlarından neler kaldırıldı?

Projede konut satın almak için başvuruda bulunanların Samsun İl sınırları içerisinde son 1 (Bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması, T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve Toplu Konut İdaresinden kredi kullanmamış olmaları ve bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapması şartları kaldırılmış durumda.