Samsun Piazza AVM açılıyor

Rönesans Holding'in Samsun’da hayata geçirdiği Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi bugün açılıyor. AVM 160 markaya ev sahipliği yapacak

Samsun Piazza AVM açılıyor

29 Mart 2013 / emlakwebtv
Rönesans Holding'in Samsun'da hayata geçirdiği Piazza Alışveriş Merkezi, bölgenin en büyük alışveriş merkezi yatırımı iddiasıyla şimdiden Samsun'a ciddi ticari hareketlilik getirdi.

Rönesans Holding'in Samsun'a kazandırdığı Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 29 Mart Cuma günü saat 10.00'da kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 2 bin 500 kişinin istihdam edildiği dev yatırımın halkla buluşmasına saatler kala, oteller doldu, uçak seferleri ise tam kapasite gerçekleşiyor. Bu sayede, AVM'nin kent ve bölge ekonomisine katkısı şimdiden hissedilmeye başlandı.

Canik ilçesi eski otogar mevkisi Atatürk Bulvarı üzerinde ve kent merkezine 2.5 kilometre mesafede bulunan AVM'nin inşaatına 16 ay önce başlandı ve kısa sürede tamamlandı. Ulusal ve uluslararası 160 markaya ev sahipliği yapacak dev alışveriş merkezinde Samsun ve bölge için yeni markaların yanı sıra buz pisti, bowling salonu, eğlence merkezleri ve Türk mutfağının yanında farklı ülkelerin de lezzetlerini içeren kafe ve restoranlar da yer alıyor.

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin halkla buluşması 29 Mart Cuma günü saat 10.00'da törenle gerçekleşecek.

Rönesans Holding hakkında detaylı bilgi için http://www.ronesans.com/