Samsun Tower’s temellerini attı

Ersa İnşaat’ın Esenyurt’ta hayata geçireceği Samsun Tower’s projesinin temeli atıldı. Daire fiyatları 65 bin 500 liradan başlıyor

11 Haziran 2012

Ersa İnşaat’ın Esenyurt’ta konumlandıracağı Samsun Tower’s projesinin temelleri atıldı. Milletvekili Oya Eronat, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Orhan Gencebay’ın katılımıyla yapılan temel atma töreninde, projeden konut alan aileler için de barbekü partisi düzenlendi.
33 katlı 5 bloktan oluşacak, 1550 dairelik projenin amacına değinen Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt “Esenyurt, son dönemde yapılan yatırımlarla hızla değer kazanan bir bölge olarak öne çıkıyor. Son derece planlı bir şekilde yapılaşmanın devam ettiği Esenyurt gibi önemli bir bölge de Ersa İnşaat olarak Samsun Towers projemizle yer alıyoruz. Esenyurt’a lüks bir proje kazandırmak amacıyla inşasına başladığımız Samsun Towers projemizi herkesin ulaşabileceği fiyatlarla sunuyoruz. Projemiz ile amaçladığımız; halkımıza kaliteyi, güveni, lüksü ekonomik ve ulaşılabilir ödeme planlarıyla sunmaktır.” dedi.
Samsun Towers bünyesinde 1550 dairenin yanı sıra 13 bin metrekare büyüklüğünde bir alışveriş merkezi yer alacak. Proje kapsamında yer alan, mağazalar, kafeler ve sinema salonlarıyla projenin, bölgenin çekim merkezi haline gelmesi hedefleniyor.
20 bin metrekarelik proje alanının yüzde 80’inin peyzaja ayrılmasının yanı sıra tüm bloklarda 5’er kat aralıklarla yer alacak kat bahçeleriyle yeşille iç içe bir yaşam alanları oluşturulması amaçlanıyor. Proje bünyesinde bulunan sosyal donatı elemanlarını ise açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, süs havuzları, basketbol sahası, tenis kortu, mini futbol sahası, çocuk oyun alanları ve kişisel gelişim alanlarının yanı sıra her konut bloğunun altında yer alacak fitness center, sauna, buhar odası, aktif spor alanları ve toplantı salonları oluşturuyor.
65 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışların devam ettiği projede taksitler de 820 TL’den başlıyor. Projenin teslimi ise 2014 yılında yapılacak.