Samsun Towers AB Kalite Ödülü'nü aldı

World Consumer Academy tarafından gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, Samsun Towers, “2012 Avrupa Kalite Ödülü”ne layık görüldü

Samsun Towers AB Kalite Ödülü'nü aldı

25 Aralık 2012 / emlakwebtv
Ersa İnşaat’ın Esenyurt’ta inşasına devam ettiği Samsun Towers projesi 14 Aralık Cuma günü Hollanda’da gerçekleşen 2012 Avrupa Kalite Ödüllerinde konut projeleri arasında ödüle layık  görüldü. Uluslararası alanda geçtiğimiz aylarda da ödüller alan Samsun Towers projesi yabancı yatırımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Türk – Körfez Kongresi’nde Yoğun İlgi
Türkiye’de düzenlenen Türk - Körfez Gayrimenkul ve Yatırım İşbirliği Kongresi’nin katılımcıları arasında yer alan Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt; “Türkiye’de gayrimenkul çok kıymetlidir ve kazandırır. Geçen yıl 2,5 trilyon dolarlık Arap fonları ve sermayesinden Türkiye sadece 30 milyar dolarlık pay alabildi, daha çok Arap sermayesini Türkiye’de görmek istiyoruz.” dedi.

Arap İşadamları 150 daire için anlaştı
Kongreye katılan Arap işadamları tarafından yoğun ilgi gören Samsun Towers’ın satış ofisine yapılan ziyarette 150 dairenin ön satışı yapıldı. Yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören projenin yüzde 65’i sahiplerini buldu.

5 blokta 1.648 daireden oluşan Samsun Towers bünyesinde yer alan alışveriş merkeziyle de çevreye hareketlilik getirmeyi amaçlıyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen Samsun Towers projesinde teslimlerin 2014 yılında yapılması öngörülüyor. Liste fiyatlarının 102 bin 206 TL'den başladığı projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirim yapılıyor. Projede ayrıca yüzde 25 peşinatla 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı da sunuluyor. proje hakkında detayı bilgi almak için adres: www.samsuntowers.com

Proje Bilgisi: Samsun Towers