Sancaktepe Aydos Country’de 10 bin TL peşinat, 30 ay 0 faiz!

Sinpaş GYO projesi olan Sancaktepe Aydos Country’nin ödeme kampanyasına göre, 10 bin TL peşinat verildiği durumda 30 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor

Sancaktepe Aydos Country’de 10 bin TL peşinat, 30 ay 0 faiz!

Aydos Ormanı’nın yanı başında Anadolu Yakası Sancaktepe’de Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen Aydos Country, doğayla iç içe bir yaşam alanı sunuyor. Teslimleri 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak olan proje, orman manzaralı dairelerden oluşuyor.

Topraktan ve ormandan esinlenerek kahverengi ile yeşilin uyumunu yansıtan dış cepheleri, geniş aileler için özel olarak tasarlanan köşk daireleri ve country yaşam tarzı ile bölgede farklı bir alan yaratan Aydos Country projesinde söğüt, çam, sedir, çınar ve meşe ağaçlarının olduğu yeşil alanlar ön planda.

Aydos Country Sancaktepe’nin sosyal donatıları içerisinde; fitness center, Wellness-Spa alanı, kapalı yüzme havuzu, cafe alanı, Kids Club, şömine alanı, dinlenme terası, masaj odaları bulunuyor. Toplam 50 bin metrekarelik alan üzerine kurulan projede 914 adet daireye yer veriliyor.

Yüzde 10 fiyat avantajı ile satışları devam eden Aydos Country Sancaktepe projesinin firma bünyesinde hazırlanan kampanyalı ödeme planına göre; tutarın 10 bin TL’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor, geriye kalan tutar için ise 30 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

Sancaktepe metro durağına 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakika., Ataşehir Finans Merkezi’ne 10 dakika mesafede olan Aydos Country Sancaktepe’yi anlatan Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer şöyle konuştu;

“İstedik ki alışılmış araç-yaya ulaşım kontuarından uzaklaşalım. Projenin içine girdiğinizde bir orman yolundaymışçasına hissedin kendinizi. Doğanın içinde herkes doğa fotoğrafçısı olabilecek kadar güzellikler yakalasın. Kullandığımız malzemelerin, bitkilerin, kayaların, çakılın ve ağaçların doğal ritimlerle birbiriyle harmanlandığı bir kurgumuz olsun.”

Firma Bilgisi: Sinpaş Gyo
Proje Bilgisi: Aydos Country