Sancaktepe belediye binası ne zaman taşınıyor?

Temel atma töreni 3 yıl önce bugün yapılan Sancaktepe yeni belediye binasında çalışmalar hala devam ediyor. Sancaktepe belediye binasının ne zaman taşınacağı ise henüz netlik kazanmadı...

Sancaktepe belediye binası ne zaman taşınıyor?

Temel atma töreni 3 yıl önce bugün yapılan Sancaktepe yeni belediye binasında çalışmalar hala devam ediyor. Sancaktepe Belediye binasının ne zaman taşınacağı ise henüz netlik kazanmadı..

Temeli 30 Haziran 2013'te atılmıştı

30 Haziran 2013 tarihinde temel atma göreni gerçekleşen Sancaktepe yeni belediye binasının ne zaman tamamlanacağı ya da ne zaman taşınacağı konusu netleşmedi. Çalışmaların devam ettiği Sancaktepe Belediyesi'nin yeni binasının  2016 yılının başlarında hizmete girmesi beklenirken, yeni binada çalışmalar hala devam ediyor. 

Sancaktepe belediye binası ne zaman taşınıyor?

Belediye Sarıgazi'den Samandıra'ya taşınacak 

Abdurrahmangazi Mahallesi Sevenler Caddesi üzerinde inşa edilen yeni belediye binasına geçecek olan Sancaktepe Belediyesi, böylece Sarıgazi'den Samandıra'ya taşınacak. Yeni hizmet binasında 30 bin metrekare kapalı, 70 bin metrekare ise yeşil alan bulunuyor. 

Sancaktepe belediye binası ne zaman taşınıyor?

Doğa dostu ve akıllı bina olarak tasarlanıyor

Selçuklu - Osmanlı ve günümüz mimarisinin bir sentezi olan Sancaktepe belediye binası, doğa dostu ve akıllı bina olarak tasarlanıyor. Yeni Sancaktepe belediye binasında tüm birim müdürlükleri aynı çatı altında toplanmış olacak. Böylece Sancaktepelilere daha hızlı bir şekilde hizmet verilebilecek. Binanın içerisinde aynı zamanda 600 kişilik bir konferans salonunun da bulunması binayı öne çıkaran özelliklerden biri. 

Sancaktepelilerin merakla beklediği yeni Sancaktepe Belediye Binası ne zaman açılacağı ile yeni bilgileri emlakwebtv.com adresinde bulabilirsiniz.