Sancaktepe İkinci Ev're Projesi

Gedizler Yapı imzası taşıyan Sancaktepe İkinci Ev're projesinde ön satışlar başladı

Sancaktepe İkinci Ev're Projesi

Gedizler Yapı imzası taşıyan Sancaktepe İkinci Ev're projesinde ön satışlar başladı. İlk projesini belirlenen teslim tarihinden 5 ay önce tamamlayan Gedizler Yapı, yeni projesine başlıyor. Ev're Gedizler projesinin yanı başında yükselecek olan İkinci Ev're projesinde ön satışlar başladı. Dairelerin tamamı 3+1 ve 4+1 tipinde olan İkinci Ev're projesi, arsada yer alan 35 yıllık çam ağaçlarının konumna ve korunmasına uygun olarak geliştirildi. Projede bina ön cepheleri arasındaki uzaklık 85 ve 110 metre olarak yapıldı. Böylelikle ferahlık ve yeşil alan kullanımı hedeflendi. 

Sancaktepe İkinci Ev're Projesi

Gedizler İkinci Ev're 4 bin 100 yataklı Avrupa'nın en büyük Şehir Hastanesi'ne 3 dakika, çalışmaları devam eden Sancaktepe - Üsküdar metrosuna 2 dakika, İstanbul Finans Merkezi'ne 15 dakika, Sabiha Gökçen'e ise 20 dakika mesafede konumlanıyor. 2018 yılı Mayıs ayında teslim edilmesi planlanan İkinci Ev're projesi 28 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. Tamamı 3+1 ve 4+1 tipinde alanları 141 metrekare ile 216 metrekare arasında değişen toplam 323 adet daireden oluşacak olan proje zemin+12 katlı bloklardan meydana geliyor. 

İkinci Ev're projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, voleybol sahası, kameralı güvenlik, fitness merkezi yer alıyor. Her katta 4 dairenin yer alacağı projede zemin katlarda bahçeli konutlara yer veriliyor. 

[resim4]

Firma Bilgisi: Gedizler Yapı
Proje Bilgisi: ikinci evre