Sancaktepe Lavender fiyatları 295 bin TL’den başlıyor!

Sur Yapı imzasıyla yükselen Sancaktepe Lavender projesinde dairelerin fiyatı minimum 295 bin TL’den başlıyor

Sancaktepe Lavender fiyatları 295 bin TL’den başlıyor!

2018 yılının Kasım ayında tamamlanması ve teslimlerinin yapılması planlanan Lavender Sancaktepe, Sur Yapı tarafından inşa ediliyor. İstanbul Anadolu Yakası’nda hayat bulan proje, 550 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Toplam 43 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulan Sancaktepe Lavender projesinin inşaat alanı 105 bin metrekare olarak belirleniyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan 29 farklı tipte daire seçeneği bulunuyor.

Göl blokları, bahçe blokları ve teras blokları olmak üzere üç farklı konseptte tasarlanan Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesi, 535 adet daire ile cadde mağazalarından meydana geliyor.

Sur Yapı Sancaktepe Lavender projesinde yer verilen dairelerin büyüklüğü 57 metrekare ila 226 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Dairelerin fiyatı ise minimum 295 bin TL’den başlıyor.

Peşin ya da peşin + banka  kredili alımlarda yüzde 10 + yüzde 10 indirim fırsatı sunulan Sancaktepe Lavender projesinin ilk 100 adet dairesi için başlatılan satış kampanyasına göre ise, 60 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Sancaktepe Lavender projesi;  Çekmeköy - Sancaktepe metrosuna, TEM Otoyolu’na, Kuzey Marmara Otoyulu'na, hızlı tren hattına ve 3. Köprü Paşaköy Gişeleri’ne de komşu konumda yer alıyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sancaktepe Lavender projesinin yer aldığı bölge ile ilgili görüşlerini şöyle dile getiriyor;

“Şehir merkezini çevreleyen ve gelişimine hızla devam eden Sancaktepe, toplu taşıma araçları, metro, 3. Köprü, hastaneler, üniversite alanlarıyla değer kazanıyor.”

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Lavender Sancaktepe