Sancaktepe Mozaik 2+1 daire fiyatları!

Sancaktepe Mozaik projesinde kısa bir süre için 2+1 daireler 301 bin 796 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Sancaktepe Mozaik 2+1 daire fiyatları!

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın Sancaktepe bölgesinde hayata geçirilen Sancaktepe Mozaik'te satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Teslimlerin ise 2017 yılının Nisan ayında başlaması bekleniyor. 

Arsa büyüklüğü 64 bin metrekare olan Dumankaya Sancaktepe Mozaik'te 1+1'den 4+1'e kadar toplam 502 adet daireye yer veriliyor. Projedeki dairelerin alanı 44 metrekare ila 208 metrekare arasında değişiyor. 

Dumankaya Sancaktepe Mozaik projesi alıcılarına; İskandinav, Country, Soho ve Işıltılı olmak üzere dört farklı tarza sahip birbirinden ayrı daire seçenekleri sunuyor. Daireler alıcıların isteğine göre seçtiği bu tarzlarda dizayn ediliyor. 

24 blok halinde yükselen Dumankaya Sancaktepe Mozaik'te 2+1 dairelerin fiyatı minimum 301 bin 796 TL'den başlangıç gösteriyor. Ödeme kampanyasına göre ise, 60 aya kadar 0 faizle firma bünyesinde taksit yapılabiliyor. 

İç ve dış mimarisi açısından göz dolduran Sancaktepe Mozaik Evleri'nde sosyal aktivite olanakları da geniş yer kaplıyor. Spor salonları, yüzme havuzları, yürüyüş parkurları ve daha bir çok sosyal alana yer veriliyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Mozaik