Sancaktepe projesinde ayrıcalıklı avantajlar

Dumankaya İnşaat, Sancaktepe’ye ön talep döneminde başvuru yapanlar ön satış fiyat avantajlarının yanı sıra 5.000 TL değerinde indirim avantajından faydalanacak

Sancaktepe projesinde ayrıcalıklı avantajlar

20 Şubat 2014 / emlakwebtv
Dumankaya İnşaat, İstanbul’un yeni yaşam merkezlerinden Sancaktepe’de peyzaj uygulamaları, dingin süs havuzları ve heykelleri ile Fransız ve İtalyan mimarisini Hollanda’nın ferah çiçek bahçeleriyle birleştirdiği yeni projesini ayrıcalıklı avantajlar ile daire sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuyor.

Sancaktepe projesi’nde ayrıcalıklı avantajlar
Sektörde ilk kez hayata geçirilen avantajlı ayrıcalık uygulaması ile ön talep aşamasında form dolduran başvuru sahipleri, proje ilk satışa çıktığında fiyat avantajlarının yanı sıra 5.000 TL’lik indirimin de sahibi olacaklar.

Dumankaya: “Bu rakam tüketicinin Dumankaya markasına duyduğu güvenin bir yansıması”
Şu ana kadar projeye gelen 5.000 adet ön talepten duydukları memnuniyeti ifade eden Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şunları söyledi: “Proje’ye şu ana kadar 5.000 adet ön talep başvurusu oldu. Bu rakam tüketicinin Dumankaya markasına duyduğu güvenin bir yansıması. Dumankaya olarak biz de daire sahibi olmak isteyen insanların bize gösterdikleri bu güvene teşekkür etmek amacıyla ayrıcalıklı avantaj uygulamasını hayata geçirdik. Sancaktepe’deki yeni projemiz ile bölgeye artı bir değer kazandıracağız. 800 bağımsız üniteden oluşan proje, bölgenin benzersiz yaşam alanlarından biri olacaktır.”

Dumankaya İnşaat tarafından 66 dönüm arazi üzerinde üç farklı etapta, toplam 800 konuttan oluşan Sancaktepe’de stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri mevcut.