Şanlıurfa Akabe Toki Konutları kura sonuçları!

Şanlıurfa Akabe Toki Emekli Konutları kura çekilişi bugün saat 10:00'da gerçekleşecek. Şanlıurfa Akabe Toki Konutları kura sonuçlarını emlakwebtv.com adresinde takip edebilirsiniz

Şanlıurfa Akabe Toki Konutları kura sonuçları!

Şanlıurfa Akabe Toki Emekli Konutları kura çekilişi bugün saat 10:00'da gerçekleşecek. Şanlıurfa Akabe Toki Konutları kura sonuçlarını emlakwebtv.com adresinde takip edebilirsiniz. 

Şanlıurfa Akabe Toki Emekli Konutları Kura Sonuçları Tam Listesine aşağıdaki dosya linkinden ulaşabilirsiniz. 

 

Dosyayı indirmek için tıklayın.

 

Bugün saat 10:00'da Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda yapılacak olan Şanlıurfa Akabe Toki Konutları kura çekilişi sonuçlarına göre hak sahibi olanlar idarenin belirleyeceği tarihlerde Halk Bankası Şanlıurfa Şubesi'nde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklar. 

Şanlıurfa Akabe Toki kura sonuçlarına göre hak sahibi olup sözleşme imzalayan emekli vatandaşlar borçları bitene kadar konutlarını devredemeyecekler. Ayrıca sözleşme imzalanan konut için borç bitene kadar ikamet etme şartı aranacak. İkamet etmediklerinin tespit edilmesi durumunda ise sözleşme feshedilecektir. 

Toki Şanlıurfa Akabe Emekli Konutları kura sonuçlarına göre hak sahibi olamayanlar ise başvuru bedellerini 13 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası'nın yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 2+1 tipinde 75 metrekarelik 304 konutun sahiplerini bulacağı Şanlıurfa Akabe Toki Kura sonuçları bugün saat 10:00'da çekilecek. Kura sonuçlarına açıklandığı andan itibaren emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Konut fiyatlarının 88 bin olarak belirlendiği Şanlıurfa Akabe Toki Emekli Konutları'nda yüzde 12 peşinat bedeli için 180 ay vade, yüzde 20 peşinat bedeli için ise 240 ay vade ile taksitlendirme yapılabilecek. Peşinatlar ise sözleşme imzalama aşamasında tahsil edilecek. 180 ay vade için aylık ödenecek taksit duraru ortalama 430 TL, 240 ay vade için ise aylık ödenecek taksit tutarı 293 TL olarak belirlendi.