Şanlıurfa Viranşehir TOKİ başvuruları!

37 adet konutun şartsız kurasız başvuru önceliğine göre açık satışa sunulacağı Şanlıurfa Viranşehir TOKİ başvuruları 30 Haziran'a kadar devam edecek

Şanlıurfa Viranşehir TOKİ başvuruları!

37 adet konutun şartsız kurasız başvuru önceliğine göre açık satışa sunulacağı Şanlıurfa Viranşehir TOKİ başvuruları 30 Haziran'a kadar devam edecek. 

Şanlıurfa Viranşehir Projesi kapsamında yer alan konutların satışları T. Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Viranşehir Şubesi olacaktır. 

Açık satış yöntemi ile satılacak olan Şanlıurfa Viranşehir TOKİ evleri başvuruları 30 Haziran 2016 tarihine kadar ilgili bankanın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Şehit aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile bunları dul ve yetimlerinde konutlar yüzde 10 peşinat 240 ay vadeli sabit taksit ödemeli ve taksit başlangıcı teslim tarihini takip eden ay itibari ile başlayacak. 

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir konutlarında konut alıcıları yüzde 25 peşinat 144 ay vade, yüzde 10 peşinat 180 ay vade ya da 7 bin TL peşinat 216 ay vade alternatifleri çerçevesinde peşinatlarını yatırarak sözleşme imzalayacaklardır. 

Projede yer alan konutların en düşük ve en yüksek fiyatları ise 149 bin 483 TL ile 183 bin 259 TL olarak belirlendi. Konutların teslimleri ise sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile yapılacaktır. 

Firma Bilgisi: Toki