Şanslı Evler İzmir!

İzmir Çiğli'de Türksal İnşaat tarafından hayata geçirilen Şanslı Evler İzmir fiyatları 129 bin TL'den başlıyor

Şanslı Evler İzmir!

İzmir Çiğli'de Türksal İnşaat tarafından hayata geçirilen Şanslı Evler İzmir fiyatları 129 bin TL'den başlıyor. 3 bin 800 metrekare arsa alanı üzerinde kurulan Şanslı Evler projesi toplam 96 adet daireden meydana geliyor. 

1+1 ve 2+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Şanslı Evleri satılık daire alanları 75 ila 120 metrekare arasında değişiyor. Zemin+6 katlı iki bloktan meydana gelen projede daire alanları şöyle; 2+1 daireler 81 metrekare, 1+1 daireler ise 50 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Açık yüzme havuzu, sinema, sauna, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik ve kameralı güvenlik gibi sosyal alanların bulunduğu Şanslı Evler İzmir projesinde daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Şanslı Evler İzmir fiyatları ise 129 bin TL ile 205 bin TL arasında değişiyor. Şanslı Evler İzmir kiralık daire fiyatları ise 800 TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden daire satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

İzmir Çiğli'de hayata geçirilen Şanslı Evler İzmir projesi Kent Ormanı'na komşu konumda yer alıyor. Sosyal donatıları ile dikkat çeken proje İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Harmandalı Rehabilitasyon Projesi için ihaleye çıkardığı lokasyon üzerinde yer alıyor. 

Türksal İnşaat imzası taşıyan İzmir Şanslı Evler projesi yatırım ve oturum için tercih ediliyor. Projenin daireleri ankastre ürünler ve hilton lavabo ile donatılıyor. Aynı zamanda dairelerde ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özellikler bulunuyor. 

"Şanslı Evler İzmir!" Başlıklı Haberin Galerisi

Şanslı Evler İzmir!

Şanslı Evler İzmir!

Şanslı Evler İzmir!

Şanslı Evler İzmir!

Firma Bilgisi: Türksal Inşaat
Proje Bilgisi: Şanslı Evler