Sansoni: Türkiye emlak sektörü global ölçekte büyüdü

Dünyanın en önemli satış stratejistlerinden biri olan Sansoni, Türkiye emlak pazarının son 5 yıl içinde global ölçekte büyüme kaydettiğini söyledi

Sansoni: Türkiye emlak sektörü global ölçekte büyüdü

Dünyanın en önemli satış stratejistlerinden biri olarak gösterilen Aaron Sansoni, Türkiye emlak piyasasını değerlendirdi. ERA Türkiye tarafından 12-14 Nisan tarihlerinde KKTC'de düzenlenecek olan IBC Türkiye 2016 öncesinde yaptığı açıklamada, Türkiye emlak sektörünün son 5 yıl içinde global şehirlerle kıyaslanabilir ölçüde büyüdüğünü vurguladı: "Bu büyümenin devam edeceğini düşünüyorum..." dedi. 

Sansoni'den sektör analizi
ERA Türkiye'nin IBC Türkiye 2016'da mükemmel satışın sırlarını anlatmaya hazırlanan Sansoni, Türkiye emlak sektörünün son yıllardaki büyümesinin yerel ve uluslararası yatırımcılar için istikrarlı bir biçimde devam edeceğini belirtti. Sansoni, emlak sektörünün küresel olarak değişim gösterdiğini ve teknolojinin alıcılara ücretleri azaltmak için teklif ve küresel erişim sunduğunu da vurgulayarak:

"Emlak acentelerinin pazardaki konumlandırmalarını ve algıyı geliştirmeleri gerekiyor. Tüketiciler de satın alma yolunu ve emlak acenteleri gibi hizmet esaslı işlerden beklentilerini değiştirdiler. Marka, sonuç, eğitim, hizmet ve sistemlere sahip kendilerine en iyi fiyatı verecek olan emlak ofislerini arıyorlar." ifadelerini kullandı.

ERA Türkiye IBC için hazırlıklarını tamamladı
12-14 Nisan tarihleri arasında KKTC'de ERA Türkiye tarafından gerçekleştirilecek olan ERA IBC Türkiye 2016'de emlak sektörü her yönüyle masaya yatırılacak. Dünyanın en önemli satış uzmanlarının katılımının beklendiği IBC KKTC Kaya Artemis Otel'de gerçekleşecek.

'IBC Türkiye 2016'da ayrıca ‘2015 Yılı ERA Ödüllendirme Sonuçları’ da açıklanacak ve çok sayıda ödül dağıtılacak.