Sar Life Residence Esenyurt!

Topdemir İnşaat imzası ile hayat bulan Sar Life Residence Esenyurt projesinde teslimleri bu yıl sonunda başlaması bekleniyor

Sar Life Residence Esenyurt!

Topdemir İnşaat imzası ile hayat bulan Sar Life Residence Esenyurt projesinde teslimleri bu yıl sonunda başlaması bekleniyor. Toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile dikkat çeken proje Esenyurt Devlet Hastanesi'nin yanında yer alıyor. 

2 bin 500 metrekarelik alan üzerinde kurulan Sar Life Residence 2+1 tipinde büyüklükleri 100 ila 110 metrekare arasında değişen 75 adet daireden meydana geliyor. Daire ve dükkanlardan oluşan projede 15 katlı tek blok yer alıyor. 

Toplam 75 konutun yer aldığı Esenyurt Sar Life Residence projesinde konutların yanı sıra 12 adet ticari ünite bulunuyor. Projede ticari ünitelerin büyüklükleri 80 ila 850 metrekare arasında değişiyor. 

Sar Life Residence Esenyurt!

Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kafe, kameralı güvenlik, sauna ve kapalı otopark bulunuyor. 

Ailelere özel bir yaşam alanı olarak olanlanan Esenyurt Sar Life Residence projesinde her katta 5 daire bulunuyor. Banka kredisine uygun durumda olan Sar Life Residence fiyatları 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede kiralık daire fiyatlarının 800 TL'den başlaması bekleniyor. 

Sar Life Residence nerede? 

Esenyurt Devlet Hastanesi'nin yanında yükselen Sar Life Residence, E-5'e 2 dakika, TEM bağlantı yoluna 1 dakika mesafede yer alıyor. Projeden Torium AVM, Marmara Park AVM, Bauhaus ve Koçtaş gibi alışveriş merkezlerine ulaşım 5 dakika mesafede. Sar Life Residence Esenyurt, toplu taşıma araçları ve merkezi noktalara olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

 

Firma Bilgisi: Topdemir İnşaat
Proje Bilgisi: Sar Life Residence