Saral Onater

Saral İnşaat imzası ile hayata geçirilen Saral Onater 24 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Saral Onater

Saral İnşaat imzası ile hayata geçirilen Saral Onater 24 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 34 adet müstakil villadan oluşan Saral Onater satılık villa büyüklükleri 205 metrekare. Villaların tamamı 3+1 tipinde. 

Saral Onater projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, tenis kortu, açık otopark, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, kameralı güvenlik ve çocuk oyun alanları yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, çamaşır odası, teras, şömine, ebeveyn giyinme odası, merkezi klima ve teras. 

 

Saral Onater

 

Saral Onater fiyatlarının 650 bin lira ile 700 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Saral Onater projesinden villa sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. 

Kanada ahşap yapğı teknolojisi ile hayata geçirilen Saral Onater projesi İstanbul Silivri'de yer alıyor. Projede villa bahçeleri özel yüzme havuzu için uygun. Villaların dekorasyonunu ise ev sahipleri tamamlıyor. Zemin etüdü yapılmış olan Saral Onater projesi deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 

 

Saral Onater

 

Saral Onater adres bilgisi : Cumhuriyet Mahallesi Halim Uluşahin Cadde No: 22 Silivri - İstanbul 

Saral Onater iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 727 77 55 
Web adresi : www.saralinsaat.com
E-posta adresi : info@saralinsaat.com

Firma Bilgisi: Saral Inşaat
Proje Bilgisi: Saral Onater