Saray hayatını Kurtköy’e taşıdı

European Property Awards’dan 8 ödülle dönen Elit Grand Palas’da metrekare fiyatları 3 bin 560 TL’den başlıyor

Saray hayatını Kurtköy’e taşıdı

23 Ekim 2012 / emlakwebtv
Avrupa’nın en prestijli ödülü olarak bilinen ‘European Property Awards’dan 5 dalda 8 ödülle dönen ‘Elit Grand Palas’ saray hayatını Kurtköy’de yaşatacak. 175 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmanın mümkün olduğu projede yatırımcıya en az yüzde 50 kazanma garantisi veriliyor.

Osmanlı mimarisi eserlerinden ilham alınarak tasarlanan proje Sabiha Gökçen Havalimanı’na 1 kilometrelik uzaklıkta konumlanıyor. Projede; vale park, resepsiyon ve ev-oda temizliği dışında kişiye özel birçok hizmet de yer alıyor. Projeden ev sahibi olacaklar ‘Elit Asistans’ hizmetleri ile kişisel güvenlikten, kuru temizlemeye, uçak otobüs bilet rezervasyonlarına, doğum günü partilerinden evlilik yıldönümü organizasyonlarına kadar birçok ayrıcalıktan faydalanabiliyor.

Yatırım açısından da büyük kazanç sağlayan Elit Grand Palas, erken alım avantajını kullanan müşterilerine en az yüzde 50 kazanma fırsatı sunuyor. Projede 3 bin 560 TL olan konut metrekare fiyatlarının, Haziran 2014’de teslim edilmesiyle birlikte 5 bin TL’ye kadar çıkması bekleniyor.

Daireler birleştirilerek büyütülebiliyor
130 milyon liraya mal olan proje toplam 532 konuttan oluşuyor. Stüdyo 1+1 ve 2+1 seçenekleri ile hem ev hem de ofis olarak kullanılabilen Elit Grand Palas, 4 bin 500 metrekare iç bahçesi ve 208 metrelik görkemli cephesi ile her açıdan farklı bir yaşam sunuyor. Ayrıca projede istenildiği takdirde daireler birleştirilerek büyütülebiliyor.

Proje Bilgisi: Köy