Sardunya Konakları

Trakyap tarafından hayata geçirilen Sardunya Konakları Tekirdağ Çorlu'da 2 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Sardunya Konakları

Trakyap tarafından hayata geçirilen Sardunya Konakları Tekirdağ Çorlu'da 2 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Çorlu Emlak Konutları'nda yükselen proje butik konsepti ile dikkat çekiyor. 7 katlı 2 bloktan meydana gelen Sardunya Konakları 64 adet daireden oluşuyor. 

Sardunya Konakları

Sardunya Konakları ayrıcalıklar arasında; kameralı güvenlik, çocuk oyun alanları, merkezi uydu sistemi, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, ebeveyn giyinme odası, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, duşakabin, yerden ısıtma ve balkon. 

Sardunya Konakları fiyatları ise şöyle;

2+1 daireler 224 bin lira 

3+1 daireler 272 bin lira olarak veriliyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Sardunya Konakları kiralık daire fiyatların ın ise 1.000 liradan kiracı bulması bekleniyor. 

Sardunya Konakları

Sosyal donatılar ve teknik özellikleri ile dikkat çeken projede her dairede özel klima, vestiyer, banyo ve mutfak dolabı, giyinme odası ve dolapları yer alıyor. Sardunya Konakları'nda aynı zamanda apartman görevlisi de bulunuyor. Projede tapular ise hemen teslim. 2+1 dairelerin zemin katta yer aldığı Sardunya Konakları'nda daire sahiplerinin ihtiyacı olan her şey düşünülmüş. 

Sardunya Konakları adres bilgisi : Hürriyet Mahallesi Eski Bağlar Caddesi Emlak Konut Bölgesi Çorlu-Tekirdağ

Sardunya Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0282 673 84 84
Web adresi : www.trakyap.com
E - posta adresi : info@trakyap.com

Firma Bilgisi: Trakyap
Proje Bilgisi: Sardunya Konakları