Sarı Evler ödeme planı!

Sarı Evler projesi kapsamında hem banka kredisi hem de firma bünyesinde taksitlendirme imkanı sunuluyor

Sarı Evler ödeme planı!

23 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Sarı Evler Sancaktepe’de İntaş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 10 bloktan meydana gelen Sarı Evler projesi 55 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Yüzde 85 yeşil alana sahip olan Sancaktepe Sarı Evler satılık daire büyüklükleri 114 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor. Sarı Evler’de toplam 720 adet daire bulunuyor. Sarı Evler satılık daire sahiplerine açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik, kapalı devre kamera sistemi, spor sahaları, gym, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu ve çocuk parkı imkanı sunuyor.

Sarı Evler ödeme planı ve fiyatları
Sarı Evler projesinde yüzde 95 faiz oranı ve 72 ay vade imkanı sunuyor. Hem firma bünyesinde hem de banka kredisi imkanı sağlayan Sarı Evler fiyatları 294 bin TL’den başlıyor.

Sarı Evler nerede?
Şile Yolu üzerinde BJK Tesisleri'ni ve Çekmeköy'ü geçtikten sonra Şile Yolu'nda sağ tarafta Pegueot bayisini görene kadar devam ediniz. Pegueot bayisini görünce yan yola geçiniz. Yan yolda trafik ışıklarına kadar ilerleyiniz. Işıklardan karşıya geçerek düz gitmeye devam ediniz. Sol tarafınızda Mehmetçik Lisesi ve Jandarma'yı göreceksiniz. Bu yol üzerinde yaklaşık 1 km. ilerlediğinizde Sarı Evler girişi tam karşınızda olacak. Yol boyu Sarı Evler tabelalarını takip edebilirsiniz.

Sarı Evler iletişim bilgileri
Web: http://www.sarievler.com/
Telefon: 0216 429 82 82

Proje Bilgisi: Sarı Evler