Sarıyer Panaroma Life fiyat listesi

Sarıyer Panaroma Life fiyat listesinde fiyatlar 280 bin TL ile 670 bin TL arasında değişiyor

Sarıyer Panaroma Life fiyat listesi

Sarıyer Panaroma Life fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Sarıyer Panaroma Life 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Sarıyer Panaroma Life projesinde 1+0, 1+1, 2+1 daire tipleri bulunuyor.

Sarıyer Panaroma Life projesinde toplam 304 adet daire yer alıyor. 6 blok şeklinde yükselen Sarıyer Panaroma Life satılık daire büyüklükleri 33 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor. Kılıçoğlu Group tarafından hayata geçirilen Sarıyer Panaroma Life projesinde 24 adet mağaza da bulunuyor.

Sarıyer Panaroma Life 50 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Sarıyer Panaroma Life teslimleri mobilyalı ve beyaz eşyalı bir şekilde gerçekleşiyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken Sarıyer Panaroma Life’ta açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuklar, için yüzme havuzu, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, sauna ve spor alanları bulunuyor.

Sarıyer Panaroma Life fiyat listesi
Sarıyer Panaroma Life fiyat listesinde fiyatlar 280 bin TL ile 670 bin TL arasında değişiyor.

Sarıyer Panaroma Life nerede?
Koç Üniversitesi'nin yanı başında yer alan Sarıyer Panaroma Life projesi Koç Üniversitesi, 3. Köprü ve E7 çevre yoluna yakınlığıyla dikkat  çekiyor.

Sarıyer Panaroma Life adres bilgileri: Zekeriyaköy Kasap Çayırı Mevkii Koç Üniversitesi Batı Yurdu Yanı Türkmen Sokak Sarıyer/İstanbul

 

Firma Bilgisi: Kılıçoğlu Group
Proje Bilgisi: Sarıyer Panaroma Life