Sarıyer Panaroma Life fiyatları

Sarıyer Panaroma Life fiyatları 280 bin TL'den başlıyor. 50 milyon TL yatırım bedeline sahip olan proje 6 blok halinde tasarlanıyor

Sarıyer Panaroma Life fiyatları

Sarıyer Panaroma Life fiyatları 280 bin TL'den başlıyor. 50 milyon TL yatırım bedeline sahip olan proje 6 blok halinde tasarlanıyor.Toplam 304 konut ve 24 mağazadan oluşan Panaroma Life Sarıyer'de 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Açık ve kapalı otoparkları, akıllı ev teknolojisi, fitness, anfi tiyatro, basketbol, voleybol, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe, banka, eczane, fastfood restoranları ve profesyonel yönetim hizmetiyle yemyeşil orman içinde 24 saat yaşayan bir site olarak inşa edilen Panaroma Life, Koç Üniversitesi, İ.T.Ü Ayazağa yerleşkesi öğrencilerine, yatırımcılara, Maslak ve çevresindeki genç yönetici ve çalışanlara benzersiz bir fırsat sunuyor.

Sarıyer Panaroma Life teslim tarihi
Sarıyer Panaroma Life teslim tarihi olarak 2015 yılı Şubat ayı veriliyor.

Sarıyer Panaroma Life fiyatları
Panaroma Life'ta konutlar tamamen mobilyalı ve beyaz eşyalı olarak teslim edilecek. Projede daire fiyatları ise 280 bin TL'den başlıyor.

Panaroma Life nerede?
Panaroma Life, Sarıyer Rumeli Feneri yolu üzerinde, Koç Üniversitesi Batı Yurdu'nun hemen bitişiğinde yükseliyor. Garipçe Köyü yolu üzerinde olan proje, Garipçe-Poyrazköy hattında yapılan 3. Boğaz Köprüsü katılımına ve E-7 yeni çevre yoluna da 4-5 km'lik bir mesafede yer alıyor. Proje, Sarıyer'e 7 dk., Maslak'a 10 dk., Levent'e 15 dk., FSM Köprüsü'ne 15 dk., Boğaziçi Köprüsü'ne 20 dk., İstinyepark'a 15 dk., Acıbadem Hastanesi'ne 10 dk., Çavuşbaşı Tüneli'ne 5 dk. mesafede konumlanıyor.

Sarıyer Panaroma Life İletişim Bilgileri
Adres : Zekeriyaköy Kasap Çayırı Mevkii Koç Üniversitesi Batı Yurdu Yanı Türkmen Sokak Sarıyer/İstanbul
Telefon : 444 4 103
Web : http://panaromalife.com/

Proje Bilgisi: Sarıyer Panaroma Life