Sarıyer Panaroma Life ne zaman teslim edilecek?

Kılıçoğlu Group tarafından Sarıyer'de hayata geçirilen Panaroma Life projesinde yaşam, Temmuz ayında başladı

Sarıyer Panaroma Life ne zaman teslim edilecek?

Sarıyer Panaroma Life 304 adet daireden meydana geliyor. Sarıyer Panaroma Life 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Hemen teslim edilen Sarıyer Panaroma Life projesi Kılıçoğlu Group tarafından hayata geçiriliyor.

Sarıyer Panaroma Life 1+0, 1+1, 2+1 daire tiplerinden oluşuyor. Sarıyer Panaroma Life satılık daire büyüklükleri 33 metrekare ile 100 metrekare arasında değişiyor. 6 blok üzerinde 304 konut ve 24 mağazadan oluşan Sarıyer Panaroma Life 50 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor.

168 tane 1+0, 120 tane 1+1, 16 tane de 2+1 dubleks daire içeren projede konutlar tamamen mobilya ve beyaz eşyalı olarak satışa sunuluyor. 

Sarıyer Panaroma Life ne zaman teslim edilecek? Sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Merkezi konumuyla dikkat çeken Sarıyer Panaroma Life’ta açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuklar, için yüzme havuzu, fitness merkezi, açık ve kapalı otopark, sauna ve spor alanları bulunuyor.

Sarıyer Panaroma Life ne zaman teslim edilecek?
Kılıçoğlu Group tarafından Sarıyer'de hayata geçirilen Panaroma Life projesinde yaşam, Temmuz ayında başladı. 

Sarıyer Panaroma Life nerede?
Koç Üniversitesi'nin yanı başında yer alan Sarıyer Panaroma Life projesi Koç Üniversitesi, 3. Köprü ve E7 çevre yoluna yakınlığıyla dikkat  çekiyor.

Sarıyer Panaroma Life adres bilgileri: Zekeriyaköy Kasap Çayırı Mevkii Koç Üniversitesi Batı Yurdu Yanı Türkmen Sokak Sarıyer/İstanbul

Firma Bilgisi: Kılıçoğlu Group
Proje Bilgisi: Sarıyer Panaroma Life