Sarıyer Panaroma Life'ta hayat başladı

Kılıçoğlu Group'un Sarıyer'de inşa ettiği Panaroma Life projesinde teslimler yapıldı. Temmuz ayında hayatın başladığı proje, 3. Köprü ve E-7 aksına yakınlığıyla dikkat çekiyor

Sarıyer Panaroma Life'ta hayat başladı

Kılıçoğlu Group tarafından Sarıyer'de hayata geçirilen Panaroma Life projesinde yaşam, Temmuz ayında başladı. Koç Üniversitesi'nin yanı başında yer alan ve yüksek kira değeri içeren proje 3. Köprü ve E7 çevre yoluna yakınlığıyla da  dikkat çekiyor. 

50 milyon TL'lik yatırım: Panaroma Life
6 blok üzerinde 304 konut ve 24 mağazadan oluşan proje 50 milyon liralık yatırım değere sahip. 168 tane 1+0, 120 tane 1+1, 16 tane de 2+1 dubleks daire içeren projede konutlar tamamen mobilya ve beyaz eşyalı olarak satışa sunuluyor. 

 

Sarıyer Pararoma Life'ta hayat başladı

 

Yüzde 90'ı satıldı
Projenin satış rakamlarıyla ilgili bir açıklama yapan Kılıçoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç, ticari alan satışlarının bütünüyle tamamlandığını, konutlarda ise yüzde 90'lık satış rakamına ulaşıldığını belirtti. Koç Üniversitesi, 3. Köprü ve E7 çevre yoluna yakınlığıyla dikkat  çeken projenin kısa sürede kendini amorti etme şansına sahip olduğunu belirten Kılıç:

"Üniversite öğrencilerinin aileleri ve projemize yatırım yapan yatırımcılar eşya almakla uğraşmadıkları dayalı-döşeli konsepti çok beğendi.  Sektörümüzde de çok ilgi çeken bu konsepti geliştirdiğimiz tüm projelerimizde kullanıyoruz” dedi.

 

Sarıyer Pararoma Life'ta hayat başladı

 

Proje, Sarıyer'e 7 , Maslak'a 10; ayrıca Levent ve FSM köprüsüne de 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Kılıçoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Panaroma Life