Sarp Group’tan Ankara ve İstanbul’a iki yeni proje

Sarphan Finans Park projesini Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa eden Sarp Group yeni projeler için kolları sıvadı

Sarp Group’tan Ankara ve İstanbul’a iki yeni proje

27 Mart 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi
İstanbul Uluslararası Finans Merkezi kapsamında Sarphan Finans Park projesini Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa eden Sarp Group yeni projeler için kolları sıvadı. Sarp Group, İstanbul ve Ankara’da toplam 3 bin 500 konutluk iki dev projeye start vermeye hazırlanıyor. Sarp Group İnşaat Genel Koordinatörü Vekalet Kaba, 2013 yılı içinde İstanbul Anadolu yakası ve Ankara Ümitköy’de gerçekleştirilecek olan projelerin çalışmalarına başladıklarını anlattı. Kaba, iki projenin toplam değerinin 1.5 milyar lira olacağını kaydetti.

Sarphan Finans Park’ın da 200 bin metrekare inşaat alanının 130 bin metrekaresi tamamlandığını belirten Kaba, “Projenin 2014 sonunda bitirilmesi amaçlanıyor” dedi.

Sarphan Finans Park ticari alanlarının ‘yatırımcı için son fırsat’ diye niteleyen Vekalet Kaba, kalan 10 adet dükkanın fiyat aralığının ise 2 milyon 370 bin ile 9 milyon 80 bin lira arasında olduğunu söyledi.


Firma Bilgisi: Sarp Group
Proje Bilgisi: Yeni Proje